09 Декабрь, 14:53

700 циркових номерів та понад 300 учасників: у Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Яскрава арена Дніпра – 2016»

З 9 по 11 грудня в Дніпропетровському державному цирку в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» пройде міжнародний фестиваль дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра – 2016». Протягом двох днів понад 300 учасників з 15 областей України та гості з Угорщини покажуть понад 700 номерів. Про це під час прес-конференції 7 грудня повідомив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.
22 «У Дніпрі є талановита молодь та відповідні заклади, де навчають циркового мистецтва. Проводячи цей фестиваль, ми робимо певний внесок у розвиток цього виду творчості, тому що циркове мистецтво дуже цінується в Дніпрі. Дніпровська міська рада всіляко підтримує не тільки фестиваль «Яскрава арена Дніпра – 2016», а й Дніпропетровський державний цирк», – зазначив Євген Хорошилов.
Директор фестивалю «Яскрава арена Дніпра – 2016» Ольга Обласова розповіла, що учасники конкурсу демонструватимуть свої таланти та вміння у традиційних циркових жанрах: повітряна та партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика, дресура тварин, клоунада, фокуси та ілюзія.
23 «Завдяки підтримці міського голови Дніпра Бориса Філатова та проведенню фестивалю в рамках програми «Культурна столиця», наші учасники зможуть випробувати свої сили на професійній цирковій арені. Більшість юних артистів вперше отримають можливість виступити на професійному цирковому майданчику перед кількатисячною аудиторією», – зазначила Ольга Обласова.
Народна артистка України, директор, художній керівник Національного цирку України Людмила Шевченко, яка стала почесною гостею фестивалю, зазначила, що дитячі міжнародні фестивалі циркового мистецтва не проводяться більше ніде в світі. Глядачами конкурсного перегляду стануть школярі та діти соціально незахищених категорій. За підсумками конкурсу міжнародне журі обере найкращі номери для участі у двох повноцінних циркових гала-виставах, які відбудуться на арені Дніпропетровського державного цирку в неділю, 11 грудня 2016 р., о 12:00 та 16:00.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58