19 Декабрь, 22:36

Олег Скрипка вперше виступив у Кам’янському: тут розпочали низку зимових міських свят (відео)

 

Людей — наче на Майдані. Однак цього разу приємний привід: відкриття новорічних свят у Кам’янському. До дня святого Миколая у місті організували великий концерт та встановили нову ковзанку. Які ще подарунки отримали мешканці Кам’янського та чому із міським головою фотографувались більше, ніж з Олегом Скрипкою — дивіться далі.

 У програмі святкового заходу в місті Кам’янське — виступ гурту “Insight”, і феєричне відкриття нової ковзанки. На льоду — один за одним хокеїсти, юні фігуристки і факіри. Символом свята на просторій крижині стало відоме з мультфільму мамонтеня.

Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського

“Сегодня мы в нашем городе совместно с фондом «Доброта і допомога» устроили благотворительный концерт, открыли каток, открыли ёлку, открыли вот эти вот фонтаны прекрасные, чтобы дать возможность нашим людям прийти с детками, отдохнуть и отметить праздники. Всё это будет находиться здесь до марта-месяца.

На площі — сила-силенна людей. Для них цьогорічне свято — виняткове.

СХ: Ганна та Сергій, мешканці міста Кам’янське

“Чем-то отличается от предыдущих лет? — Значительно, по-моему! — Всем! Я думаю, за этот год мер показал, как можно действительно обустраивать город и вкладывать деньги в правильное русло.

СХ: Олена, мешканка міста Кам’янське

“В этом году самая замечательная ёлка за последние 5 лет. Очень интересно, много народа, больше всего светящего — деткам интересно, много чего открылось!

СХ: Артем, маленький мешканець Кам’янського

“Открывается ёлка — это праздник Камянского. Тут можно всегда найти хорошее настроение.

А ялинка цьогоріч — нова: французького виробництва, вища за будівлю міськради — цілих 18 метрів.

СХ: Дід Мороз, казковий гість із Лапландії

“Конечно, самый большой подарок для каменчан — это будет выступление легендарной группы «Вопли Видоплясова»!

Міський голова жартує: його звіт за минулий рік — наче на розігріві у відомих гостей. Очільник Кам’янського дякує за допомогу обладміністрації та виділені нею 200 мільйонів гривень. Свої реформи нова влада Кам’янського розпочала із модернізації транспортних зупинок і ремонту доріг.

СХ:Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського

“Была отремонтирована общая площадь 233 тысячи метров квадратных дорог! Это больше, чем за 5 лет предыдущих вместе взятых. Мы впервые за последние 30 лет начали заниматься капитальным ремонтом дорог. Осветили более 80 улиц и 300 дворов. Сейчас ведутся работы по восстановлению плотины ГЭС. Мы восстановили 10 скверов, восстановили в работу 6 фонтанов, на левом берегу открыли пляж, построили первый в городе скейт-парк.

На 2017 у планах Андрія Білоусова — глобальна реконструкція міського парку. Він, за словами голови Кам’янського, буде одним із найкращих в Україні. Судячи з оплесків, це найбільш очікувана новина для городян. Тим часом Олег Скрипка вже сумує за роком, що минає: у 2016-му гурт “Воплі Відоплясова” відсвяткував своє тридцятиріччя.

СХ: Олег Скрипка, лідер гурту “Воплі Відоплясова”

“Знаковим рік був тому, що ми в перший раз в Кам’янське приїхали — ніколи у вас не були. І несподівано такий гарячий прийом. Це один із останніх концертів в цьому році — гарно, що так закінчується.”

Вибір редакції

Прогноз погоди на 25 квітня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Апрель, 15:03
Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19