26 Декабрь, 15:31

Борис Філатов презентував нову потужну спецтехніку для трьох комунальних підприємств Дніпра

26 грудня міський голова Дніпра Борис Філатов презентував нову спецтехніку для комунальних підприємств «Дніпроводоканал», «Гідроспоруди» та «Управління ремонту та експлуатації автошляхів». Унікальні каналопромивні машини, техніка для укладання асфальтного покриття, а також аварійні авто, самоскиди та намулососні агрегати – загалом місто придбало 32 спецавтомобілі. Такого комплексного оновлення спецавтопарку служби Дніпра не бачили ще ніколи. Каналопромивна машина потужністю в 500 атмосфер унікальна не лише для міста, а й для всієї країни. Вона зможе якісно прочищати водостоки діаметром 1 тис. мм – ті колектори, які не чистилися роками: це дозволить вирішити питання забитої зливової каналізації, яке є однією з системних проблем міста. Крім того, придбані й невеликі каналопромивні машини потужністю 150 атмосфер: вони використовуватимуться для роботи, зокрема, на внутрішньоквартальних мережах.
«Тут представлені й аварійні автомобілі для КП «Дніпроводоканал». Уся техніка нова. Вона українсько-білоруського виробництва та укомплектована всіма необхідними інструментами для роботи виїзних аварійних бригад. Машин придбано багато: таких прецедентів у нас ще не було. Раніше для «Дніпроводоканалу» купували, в кращому разі, 1-2 одиниці спецтехніки на рік. Сьогодні її кількість обраховується десятками», – зазначив Борис Філатов.
Парк спецавто поповнили також високоточна фреза для зрізу верхнього шару асфальту та машина для укладання дорожнього покриття. Це сучасна техніка німецького виробництва. Дніпровські фахівці вже готові працювати з новим обладнанням.
Керівник Дніпра не приховує – вартість машин висока, однак якість виконання робіт того варта. «Це моє завдання. Ми йдемо до європейської якості. Також для оптимізації витрат намагатимемося низку дорожніх робіт проводити самостійно – за рахунок міста. Ми й надалі купуватимемо техніку», – наголосив Борис Філатов.
Мер вручив працівникам міських КП ключі від нових машин. Решту спецтехніки місто отримає вже до кінця року. Серед очікуваних придбань – катки для укладання асфальту. Крім того, тиждень тому місто отримало нову техніку для прибирання снігу на тротуарах та у дворах. Наступного року Дніпро планує придбати сміттєвози, щоб позбутися залежності від приватних компаній, які займаються вивезенням сміття.
«На ринку місця вистачить усім. Та в нас має бути гарантія, що Дніпро має власну техніку, рухомий склад і можливість оперувати справами так, щоб жодна компанія-монополіст не могла диктувати місту свої умови», – наголосив Борис Філатов.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44