02 Февраль, 15:32

Житлові будинки Дніпра, в яких не створені ОСББ, обслуговують керівні компанії, обрані за конкурсом

Так, в Амур-Нижньодніпровському та Самарському районах житлові будинки обслуговує КП «Житлове господарство Самарського району». В Шевченківському, Центральному, Чечелівському та Новокодацькому районах – КП «Житлосервіс-2».
«Рішення конкурсної комісії щодо визначення керівної компанії в Індустріальному та Соборному районах було скасоване рішенням Бабушкінського районного суду. Наразі будинки в цих районах обслуговують КВ ЖРЕП Жовтневого району та КВ ЖРЕП Індустріального району, тому мешканці цих районів повинні сплачувати за обслуговування будинків їм», – зазначив Владислав Грицай.
Директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради також прокоментував збільшення тарифів на послуги, що надають керівні компанії:
«Мінімальна заробітна плата та вартість енергоносіїв – це основні складові тарифу на обслуговування будинку. Ці тарифи затверджувалися в 2011 році, за цей час зросли ціни на електроенергію та підвищилася мінімальна зарплата українців, через що тариф був збільшений в середньому на 70 копійок за один квадратний метр», – сказав Владислав Грицай.
Посадовець також нагадав, що згідно з чинним законодавством, мешканці Дніпра задля економії можуть оформити субсидію на послуги, що надає керівна компанія.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Футбол — для підтримки командного духу! Представники Національної гвардії України позмагались за першість на чемпіонаті з міні-футболу (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58
День Металурга у Дніпрі святкуватимуть разом із Сергієм Бабкіним і гуртом O`Torvald

У Дніпрі 20 липня о честь святкування Дня металурга відбудеться безкоштовний концерт, чере який  буде перекрито частину проспекту Петра Калнишевського.

17 Июль, 19:33
Проект «Наш острів» у Дніпрі: три музичні фестивалі на Монастирському острові (ВІДЕО)

    Уже цього тижня Дніпро охопить фестивальне божевілля. Три музичні події міжнародного рівня — “Джаз на Дніпрі”, “Облака” та

16 Июль, 23:39
Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня 2019, Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня, середу. Дніпро і область  

16 Июль, 23:30
Парламентські-2019. Чи визначилися із вибором дніпряни — ми запитали на вулицях міста (СОЦОПИТУВАННЯ)

Менше тижня лишається до позачергових парламентських виборів. Вже 21-го липня українці обиратимуть нових народних депутатів. Від Дніпропетровщини балотуються 294 кандидати

16 Июль, 20:50