03 Февраль, 18:53

На Дніпропетровщині 30-тонна фура в’їхала в будинок і застрягла в ньому (ВІДЕО)

Несуча колона у вигляді вантажівки. З такими архітектурними змінами у хаті тепер доводиться миритися двом мешканцям Миколаївки. Близько опівночі тридцятитонну фуру занесло на пагорбі через ожеледь. Водій намагався звернути, та не зміг. Автівка врізалася прямо в будинок. І тепер, якщо її витягти, уся хата може рухнути.  
Ігор Скомороха, власник будинку: «Життя вберегли, але в хаті тепер – уламки, діри та вантажівка тримає дах. Прибирати її рятувальники не наважуються, мовляв, так можна і весь будинок розвалити». Тетяна Карпенко, власниця будинку: «Її не можна зараз трогати, підпорки ставити. Загроза є, що будинок складеться, криша впаде униз».
Водій-винуватець розгублений, запевняє: автівка в нього справна, їхав не швидко:
«Скорость была минимальная — максимум, может, километров 25. Это было уже на середине — как ее понесло. Уже ничего нельзя было сделать: ну как, лёд!»
Правоохоронці на водія склали протокол, тепер є загроза платити штраф, а то й взагалі без прав лишитися.
Вадим Черкасов, старший інспектор з безпеки дорожнього руху Дніпровського відділу поліції: «Водитель, в зависимости от транспортного средства, перевозимого груза, состояния покрытия, должен выбирать безопасную скорость движения».
А от місцеві в усьому винуватять селищну раду, що аж ніяк не дбає про безпеку доріг. Бо ж шлях слизький, та й ДТП тут – не перша.
Віталій Поляк, мешканець Миколаївки: «Видите как «Жигуль» сускается? На какой скорости? Так сколько веса «Жигуля», а сколько фуры? Здесь виноват тот, кто должен следить за этой дорогой, за посыпкой!»
Селищний голова розводить руками: дорогу посипали. Не подіяло.
Іван Тонконог, селищний голова Миколаївки: «Посипальна суміш діє тільки при 8 градусах морозу. Вона не подіяла, ця суміш».
Місцеві ж зауважують: посипальну машину вперше на власні очі побачили от зараз, при знімальній групі — вона перша тут з початку зими. А суміш розкидає камінцями такого розміру, що, жартують люди, навряд чи тепер хтось тут поїде взагалі – от і аварій не буде. Хто ж винуватий і як тепер врятувати хату – господарям доведеться вирішувати самостійно.  

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26