03 Февраль, 18:53

На Дніпропетровщині 30-тонна фура в’їхала в будинок і застрягла в ньому (ВІДЕО)

Несуча колона у вигляді вантажівки. З такими архітектурними змінами у хаті тепер доводиться миритися двом мешканцям Миколаївки. Близько опівночі тридцятитонну фуру занесло на пагорбі через ожеледь. Водій намагався звернути, та не зміг. Автівка врізалася прямо в будинок. І тепер, якщо її витягти, уся хата може рухнути.  
Ігор Скомороха, власник будинку: «Життя вберегли, але в хаті тепер – уламки, діри та вантажівка тримає дах. Прибирати її рятувальники не наважуються, мовляв, так можна і весь будинок розвалити». Тетяна Карпенко, власниця будинку: «Її не можна зараз трогати, підпорки ставити. Загроза є, що будинок складеться, криша впаде униз».
Водій-винуватець розгублений, запевняє: автівка в нього справна, їхав не швидко:
«Скорость была минимальная — максимум, может, километров 25. Это было уже на середине — как ее понесло. Уже ничего нельзя было сделать: ну как, лёд!»
Правоохоронці на водія склали протокол, тепер є загроза платити штраф, а то й взагалі без прав лишитися.
Вадим Черкасов, старший інспектор з безпеки дорожнього руху Дніпровського відділу поліції: «Водитель, в зависимости от транспортного средства, перевозимого груза, состояния покрытия, должен выбирать безопасную скорость движения».
А от місцеві в усьому винуватять селищну раду, що аж ніяк не дбає про безпеку доріг. Бо ж шлях слизький, та й ДТП тут – не перша.
Віталій Поляк, мешканець Миколаївки: «Видите как «Жигуль» сускается? На какой скорости? Так сколько веса «Жигуля», а сколько фуры? Здесь виноват тот, кто должен следить за этой дорогой, за посыпкой!»
Селищний голова розводить руками: дорогу посипали. Не подіяло.
Іван Тонконог, селищний голова Миколаївки: «Посипальна суміш діє тільки при 8 градусах морозу. Вона не подіяла, ця суміш».
Місцеві ж зауважують: посипальну машину вперше на власні очі побачили от зараз, при знімальній групі — вона перша тут з початку зими. А суміш розкидає камінцями такого розміру, що, жартують люди, навряд чи тепер хтось тут поїде взагалі – от і аварій не буде. Хто ж винуватий і як тепер врятувати хату – господарям доведеться вирішувати самостійно.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44
У Дніпрі демонтували чергову наливайку – незаконну споруду з елементами капітальної будови

У Дніпрі триває демонтаж наливайок і незаконних торговельних точок, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час. 19 лютого

19 Февраль, 15:56
Грабіжники, наркомани та вбивці, зібрані в одному місці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях? (ВІДЕО)

Понад 500 засуджених, серед яких грабіжники, наркомани та вбивці. Як уникнути заворушень у виправних колоніях, ліквідувати масовий бунт чи звільнити

18 Февраль, 19:18
Прогноз погоди на вівторок, 19 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Февраль, 19:06
«Живу тут і працюю» — у майбутніх поліцейських офіцерів громад почалися заняття (ВІДЕО)

Живу тут і працюю — у майбутніх дільничних інспекторів поліції почалися заняття. Їх підготовка відбувається в рамках пілотного проекту “Поліцейський

18 Февраль, 19:05