03 Февраль, 18:53

На Дніпропетровщині 30-тонна фура в’їхала в будинок і застрягла в ньому (ВІДЕО)

Несуча колона у вигляді вантажівки. З такими архітектурними змінами у хаті тепер доводиться миритися двом мешканцям Миколаївки. Близько опівночі тридцятитонну фуру занесло на пагорбі через ожеледь. Водій намагався звернути, та не зміг. Автівка врізалася прямо в будинок. І тепер, якщо її витягти, уся хата може рухнути.  
Ігор Скомороха, власник будинку: «Життя вберегли, але в хаті тепер – уламки, діри та вантажівка тримає дах. Прибирати її рятувальники не наважуються, мовляв, так можна і весь будинок розвалити». Тетяна Карпенко, власниця будинку: «Її не можна зараз трогати, підпорки ставити. Загроза є, що будинок складеться, криша впаде униз».
Водій-винуватець розгублений, запевняє: автівка в нього справна, їхав не швидко:
«Скорость была минимальная — максимум, может, километров 25. Это было уже на середине — как ее понесло. Уже ничего нельзя было сделать: ну как, лёд!»
Правоохоронці на водія склали протокол, тепер є загроза платити штраф, а то й взагалі без прав лишитися.
Вадим Черкасов, старший інспектор з безпеки дорожнього руху Дніпровського відділу поліції: «Водитель, в зависимости от транспортного средства, перевозимого груза, состояния покрытия, должен выбирать безопасную скорость движения».
А от місцеві в усьому винуватять селищну раду, що аж ніяк не дбає про безпеку доріг. Бо ж шлях слизький, та й ДТП тут – не перша.
Віталій Поляк, мешканець Миколаївки: «Видите как «Жигуль» сускается? На какой скорости? Так сколько веса «Жигуля», а сколько фуры? Здесь виноват тот, кто должен следить за этой дорогой, за посыпкой!»
Селищний голова розводить руками: дорогу посипали. Не подіяло.
Іван Тонконог, селищний голова Миколаївки: «Посипальна суміш діє тільки при 8 градусах морозу. Вона не подіяла, ця суміш».
Місцеві ж зауважують: посипальну машину вперше на власні очі побачили от зараз, при знімальній групі — вона перша тут з початку зими. А суміш розкидає камінцями такого розміру, що, жартують люди, навряд чи тепер хтось тут поїде взагалі – от і аварій не буде. Хто ж винуватий і як тепер врятувати хату – господарям доведеться вирішувати самостійно.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вівторок, 25 вересня (ВІДЕО)

24 Сентябрь, 17:11
Перемогою «Горішків» у Дніпрі завершився пляжний сезон з волейболу сидячи (ВІДЕО)

Пляж, чудова погода і улюблена гра — волейбол. У Дніпрі на Монастирському острові пройшов турнір з пляжного волейболу сидячи для

24 Сентябрь, 17:03
Ярмарка вакансій для ветеранів АТО відбулася 22 вересня у парку ім. Шевченка (ВІДЕО)

22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій для ветеранів АТО. Наше місто 4  в країні, де

24 Сентябрь, 15:32
Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня   Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24