09 Февраль, 16:57

У Дніпрі відбувся чемпіонат з рукопашного бою серед військовослужбовців( ВІДЕО)

8 міст, 9 військових частин та більше 50 учасників. Спортивний комплекс “Динамо” приймає чемпіонат з рукопашного бою, як в старі добрі часи. Тривала перерва не позначилася на майстерності бійців. Є тут і новачки, і вправні спортсмени. Перемога — за дніпрянами. Євген Дегтярьов ділиться секретом успіху своєї команди.

Євген Дегтярьов — начальник фізичної підготовки та спорту військової частини № 3054: «Перед соревнованием проводили сбор, который длился две недели. Солдаты тренировали свою технику — ударную, борьбу. Проводили спаринги между собой».

Медалі присудили також в індивідуальних заліках. Вісімнадцять призових місць — по три в шести різних вагових категоріях. На думку голови федерації рукопашного бою, це свідчить про добре засвоєння навичок, які у воєнній справі просто незамінні.

Валентин Іващенко — голова федерації рукопашного бою Дніпропетровської області: «Во время конфликта наши тренера помогали ребятам, готовили их первые, в 14-м и 15-м году. Сейчас уже очень приятно видеть, что уровень рукопашного боя и организационных этих мероприятий высокий».

Судді та організатори результатами чемпіонату задоволені, але розслаблятися, кажуть, ще зарано.

Іван Колісник, начальник фізпідготовки і спорту Центрального територіального управління Національної гвардії України: «Після цього відборочного туру, що в нас пройшов, ми будемо виставляти кращих військовослужбовців для участі у чемпіонаті Національної гвардії України. Він також відбудеться в нашому місті в березні».

Автор — Юлія Трофімова

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44