21 Февраль, 19:26

Батьки дніпровської школи скаржаться на поведінку одного з учнів та вимагають заборонити йому відвідувати заняття (ВІДЕО)

Камеру в кабінеті, де навчається другий “Б”, встановили за ініціативи батьків — перевірити що дійсно відбувається на уроках. Наразі клас порожній — вже другий день діти не ходять до школи. Мами і татусі учнів вийшли протестувати проти поведінки Андрія.

Пані Ірина ділиться: після відео з камери спостереження вона почала дійсно переживати за здоров’я свого сина.

Андрія перевели до 75-ї школи у квітні 2016-го. За словами директорки, змінити місце навчання дитини мати була змушена через переїзд. Відмовити у такому праві адміністрація закладу не може, але виходу з ситуації, що склалася, поки не знаходить.

Телефонуємо мамі Андрія, щоб дізнатися її думку…

В управлінні освіти повідомляють: до них надходила скарга від мами Андрія з приводу того, що батьки інших дітей не пускають її сина до школи.

Серед батьків ходять чутки: Андрія перевели з попереднього навчального закладу через бійку з дівчиною. Управління освіти цю інформацію не підтверджує.

Мати відмовилася від того, щоб з Андрієм індивідувально працювала психологиня. Але одну зустріч із ним фахівчиня все-таки провела.

Наразі мати вже погодилася на індивідуальні заняття Андрія з психологинею. Якщо вона вирішить не переводити хлопця на навчання екстерном, зробити це примусово ніхто не має права. А от адміністрацію школи, повідомили в управлінні освіти, чекає дисциплінарне стягнення — за несвоєчасне реагування на ситуацію. «9 канал» слідкуватиме за вирішенням конфлікту.

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52