01 Март, 21:41

Столична експертиза підтвердила нормативну якість газу від ПАТ «Дніпрогаз» (відео)

Питання якості газу закрито. За ініціативою публічного акціонерного товариства “Дніпрогаз” київська лабораторія державного підприємства “Укрметртестстандарт” провела остаточну незалежну експертизу з якості блакитного палива, що надходить у будинки дніпропетровців. Для цього безпосередньо із газової плити мешканки Дніпра була взята проба, після чого її відвезли у столицю на аналіз фізико-хімічних властивостей відібраного газу. Результати дивіться у нашому сюжеті.

 Пані Наталія скаржиться на якість газу. Температура незадовільна — воду гріти на плиті дуже довго. Впевнена — блакитне паливо розбавляють повітрям.

Наталія_Литвин_мешканка_Дніпра: Оно включаешь — оно воздух ганит. Чистого газа может быть и есть какой-то процент. Но как уто колбаса: купишь, там 30% мяса, а там — 70, да. Так и вот здесь. Что-то пускают, я не спорю. Но греет воздух. Я разговаривала с очень такими людьми, которыми…ну как, понимают, будем говорить. Очень хорошие. Они говорят: это просто идёт не чистый газ.

Фахівець публічного акціонерного товариства “Дніпрогаз” розповідає: розбавити природний газ повітрям неможливо. Інертними газами —можна та недоцільно з економічної точки зору. Наприклад, азот першого сорту коштує близько вісімнадцяти тисяч гривень, а природний газ — близько семи тисяч.

Микита_Лучкін_фахівець_зв*язків_з_громадськістю_та_пресою_ПАТ_”Дніпрогаз”: Вмешательство в систему газораспределительных газопроводов является невозможным, так как система является герметичной, а наличие воздуха в системе взрывоопасно.

Причину поганого горіння палива вбачає в ігноруванні користувачами технічних характеристик їхнього обладнання, що його треба періодично ремонтувати та замінювати.

Микита_Лучкін_фахівець_зв*язків_з_громадськістю_та_пресою_ПАТ_”Дніпрогаз”: Именно потому, что потребители не производят техническое обслуживание своего оборудования, и возникают нарекания на горение газа.

У цей час київські спеціалісти розпочинають забір проби газу з плити пані Наталії.

Після того, як газонепроникні пакети заповнили паливом — їх пломбуть і відвозять до киівської незалежної лабораторії. Там проводять хроматографічний аналіз фізико-хімічних властивостей газу на кваліфікованому американському обладнанні. Через кілька днів ми отримали протокол експертизи, що можна побачити на екрані. Показник калорійності газу складає вісім тисяч сто кілокалорій — це більше, ніж встановлені ГОСТом сім тисяч шістсот кілокалорій. Також бачимо, що основного компоненту природного газу метану у відібраній пробі було дев*яносто шість відсотків. Результати свідчать про те, що блакитне паливо якісне, і повітря у ньому не знайшли.

Вибір редакції

Новий вигляд військового меморіалу в Дніпрі міська рада обговорила з родичами загиблих (КОМЕНТАР)

На Краснопільському кладовищі планують змінити зовнішній вигляд пам’ятного меморіалу - до існуючої стели додадуть флагштоки з Державним прапором, а також

18 Сентябрь, 07:59
Прогноз погоди на 18 вересня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

В області знову дощитиме. Крім цього, будьте готові до перепадів атмосферного тиску. Тож дізнаємося детальний прогноз для Дніпра та міст

17 Сентябрь, 18:00
“Чханівські читання”: у Дніпрі пройшов поетичний вечір до річниці поета-шістдесятника (ВІДЕО)

"Бо скільки не скаче у сказі горила, того що заховано в книгах боїться”: 14 вересня свій день народження святкував не

17 Сентябрь, 17:50
Іменні стипендії міського голови Дніпра можуть отримати люди від 14 до 35 років

У мерії Дніпра триває прийом документів на отримання іменних стипендій міського голови. Заявниками можуть бути особи віком від 14 до

17 Сентябрь, 17:27
Вареники від надзвичайників: рятувальники Дніпра частували гостей у власне свято (ВІДЕО)

17 вересня в Україні рятівники відзначають своє професійне свято. Надзвичайники у Дніпрі до святкування цього дня підготували низку урочистих заходів:

17 Сентябрь, 17:03
На Дніпропетровщині є школа-казка (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині є школа-казка. Принаймні так учбовий заклад називають самі діти, що в ній навчаються. Унікальність будинку знань - в

17 Сентябрь, 16:57
Підприємців та юристів Дніпра запрошують на безкоштовний семінар «Інтелектуальна власність як важливий актив сучасного бізнесу. Шляхи набуття прав та їх захисту»

24 вересня у Центральній міській бібліотеці (вул. Воскресенська, 23) на 3-му поверсі, у лекційній залі, відбудеться семінар «Інтелектуальна власність як

17 Сентябрь, 14:50
Народжені в День міста діти отримали грошові сертифікати від керівників Дніпра (фото)

Цьогоріч у День міста в акушерських відділеннях Дніпра народилися 22 дитини: 12 хлопчиків і 10 дівчаток. За традицією, що існує

17 Сентябрь, 14:45