03 Март, 21:04

Як пересуватися з лівого на правий без Нового мосту? 9 канал вивчає можливі маршрути (відео)

Новий Міст закривають на ремонт. Три літні місяці водії будуть змушені шукати інші шляхи, щоб дістатися центру з Лівого берега. Наша знімальна група розробила альтернативні маршрути та перевірила на собі, скільки часу вони займатимуть.

Про капітальний ремонт Нового Мосту чиновники говорять з осені 2016-го. Дати постійно змінюються. За останньою інформацією, планують закрити його на реконструкцію влітку, на всі три місяці. Для мешканців Лівого берега це означає пошук інших маршрутів. Використовувати для цього можна Кодацький, Південний та Старий мостИ. Останній варіант Олександр Слободенюк як досвідчений кермувальник, не радить.

Олександр_Слободенюк — водій

Со Старым, я думаю, проблемы будут довольно серьёзные — он узкий, на стыке там постоянно разбивается дорога. Из-за чего, собственно, пробки происходят.

На думку пана Олександра, найбільше у цій ситуації страждатимуть мешканці житлового масиву Сонячний. Дістаємося туди з Набережної Січеславської через Центральний міст — шлях зайняв у нас рівно п*ять хвилин. Назад повертаємося через Південний. На годиннику — тринадцята сорок. Трасу, через яку ми їдемо, також ремонтують.

Олександр_Слободенюк — водій

Да, полатали, но как-то грустно — не сильно качественно и местами. Не думаю, что оно продержится хотя бы месяц, когда нагрузка увеличится и перебросится с Нового Моста.

Ми на місці, на годиннику — чотирнадцята сімнадцять. Отже, альтернативний шлях зайняв трохи більше тридцяти п*яти хвилин — це без урахування ранкових заторів і збільшення потоку автівок після перекриття Центрального мОсту.

Тепер модулюємо ситуацію, коли нам треба дістатися центру зі Слобожанського проспекту. Водій Анатолій Кислицин пропонує також виключити з цього маршруту Старий міст.

Анатолій_Кислицин — водій

Живя в конце Правды я бы предпочёл через улицу Совхозную выскочить сразу на Донецкое шоссе и по нему через Кайдацкий мост по широкой дороге ехать на Набережную и двигаться в центр.

Колишню Совхозну, нині — вулицю Василя Сухомлинського Анатолій обирає через те, що на інших шляхах — через вулиці Каруни, Калинову та Мануйлівський проспекти — набагато більше шансів застрягнути у заторах. Вердикт Анатолія щодо обраного нами маршруту такий:

Анатолій_Кислицин — водій

У нас получился 21 километр пробега, по времени — тридцать три минуты. Что пробег, что время, проведённое в пути, увеличилось в три с половиной раза приблизительно. И это мы ехали без пробок. То есть, полученное время, что туда, что обратно в час пик можно смело умножать на два. 

Інформацію щодо зміни руху громадського транспорту можна знайти на сайті міськради. Як тільки міст перекриють, наша знімальна група проведе такий самий експеримент з маршрутними таксі.

Попрактикуватися у виборі альтернативних шляхів можна буде вже четвертого березня. О десятій годині вечора Новий Міст закриють для демонтажу контактної мережі електротранпсорту та відкриють шостого березня, о 5-тій годині ранку.

Вибір редакції

Асфальт з «козинаками»: що зараз відбувається на Новому мості Дніпра (фото)

На Центральному (Новому) мості в Дніпрі ( його днями закрили для пішоходів і велосипедистів до 14 вересня) продовжує працювати важка

22 Август, 15:56
7-8 вересня в Дніпро приїдуть 150 ретро автомобілів із різних міст країни

Унікальні авто візьмуть участь в «Пробігу Миклашевського», повідомляє директор Технічного музею Дніпра "Машини часу» Михайло Прудніков.   «Пробіг Миклашевського» за

22 Август, 13:47
Які сюрпризи чекають автомобілістів на парковках Дніпра

З 15 травня в Україні ввели штрафи за безкоштовну парковку. Платні парковки ввели в першу чергу для зручності пішоходів і

22 Август, 13:44
12 нових тролейбусів з Білорусі з’являться у Дніпрі

КП «Дніпровський електротранспорт» в цьому році провів тендерні процедури із закупівлі 44 нових 12-метрових тролейбусів. Тендер проводився за процедурою Європейського

22 Август, 13:26
У нових квартирах в Україні не буде радіоточок

У нових державних будівельних нормах щодо проєктування житлових будинків вилучена застаріла радянська норма – обов’язково передбачати у кожній квартирі пристрої

22 Август, 13:08
Бюджет Дніпропетровщини схуд на 400 мільйонів

Дніпропетровська обласна рада затвердила в новій редакції обласний бюджет на поточний рік. Тепер розмір річного бюджету Дніпропетровщини становить 18 млрд

22 Август, 11:05
Заклади освіти Дніпра мають повну автономію у виборі шкільного одягу

  Нині у Дніпрі всі заклади освіти мають повну демократію у виборі шкільного одягу. На зборах батьки, учні та педагоги

22 Август, 10:42
У середу, 21 серпня, у Дніпрі на вул.Короленка під припаркованою автівкою провалився асфальт

Яма утворилася під передніми колесами автомобіля. Автомобіль з провалу витягали рятувальники, застосувавши пневматичні подушки і домкрат. В результаті пригоди автомобіль

21 Август, 14:32