06 Март, 20:43

Члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченко “Справедливість” сформували у Дніпрі парторганізацію (відео)

За зміну політичних поколінь. Члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченко “Справедливість” сформували у Дніпрі місцеву парт-організацію. Її головна мета — довести, що Революція Гідності не забута, а також показати молоді, що бути політично свідомим — просто. Представники партії кажуть — реформувати життя в країні можна лише через зміну політичних поколінь.

Майже три роки Дніпро виступає своєрідним форпостом патріотичного розвитку та стримання агресора — так вважають представники громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка. Для того, щоб підтримати розвиток громадської свідомості серед дніпрян, вони заснували місцеву парторганізацію “Справедливості”. На їхню думку, зараз вплинути на владу можливо тільки якщо ти сам будеш у владі. Тож розширювати свій вплив і залучати людей, які прагнуть змінити життя в країні — необхідно.

Руслан Колєсніков:

“Зараз даємо їм платформу, через яку вони будуть іти до влади та ламати цю систему, робити повну зміну поколінь тих корупціонерів, офшорників, які досі сидять навіть у нашій міській владі. І дуже важлива зміна поколінь — дати можливість новому поколінню прийти до влади, зламати цю систему і відбудувати нову, за принципами справедливості, чесності та відповідальності”.

На початку березня члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка обрали голову місцевої парторганізації. Ним став Олександр Дзоз. Каже чесно: в політиці — новачок, та незважаючи на це він готовий розвиватися.

Олександр Дзоз, голова дніпровської міської парторганізації громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка “Справедливість”

“В нашій країні дуже великий кадровий голод. Звичайно, треба, на мою думку, щоб не люди йшли в партію, а щоб партія шукала людей. Професіоналів, які щось вже в цій країні зробили. У місті. За якими досвід є, люди. І саме у професіоналів та людях, які вміють щось робити, від них залежить, буде щось змінено в цій країні”.

На часі в Олександра Дзоза — формування активної команди. Трохи згодом — вирішення проблем дніпрян, з якими не порається міська влада. Він каже, що орієнтований на результат, а також мотивовану молодь, яка зможе знайти в собі сили боротися з корупцією. Спочатку — на місцевому рівні, а далі в амбітних планах — винищення свавілля чиновників в Україні загалом.

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28