06 Март, 20:43

Члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченко “Справедливість” сформували у Дніпрі парторганізацію (відео)

За зміну політичних поколінь. Члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченко “Справедливість” сформували у Дніпрі місцеву парт-організацію. Її головна мета — довести, що Революція Гідності не забута, а також показати молоді, що бути політично свідомим — просто. Представники партії кажуть — реформувати життя в країні можна лише через зміну політичних поколінь.

Майже три роки Дніпро виступає своєрідним форпостом патріотичного розвитку та стримання агресора — так вважають представники громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка. Для того, щоб підтримати розвиток громадської свідомості серед дніпрян, вони заснували місцеву парторганізацію “Справедливості”. На їхню думку, зараз вплинути на владу можливо тільки якщо ти сам будеш у владі. Тож розширювати свій вплив і залучати людей, які прагнуть змінити життя в країні — необхідно.

Руслан Колєсніков:

“Зараз даємо їм платформу, через яку вони будуть іти до влади та ламати цю систему, робити повну зміну поколінь тих корупціонерів, офшорників, які досі сидять навіть у нашій міській владі. І дуже важлива зміна поколінь — дати можливість новому поколінню прийти до влади, зламати цю систему і відбудувати нову, за принципами справедливості, чесності та відповідальності”.

На початку березня члени громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка обрали голову місцевої парторганізації. Ним став Олександр Дзоз. Каже чесно: в політиці — новачок, та незважаючи на це він готовий розвиватися.

Олександр Дзоз, голова дніпровської міської парторганізації громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка “Справедливість”

“В нашій країні дуже великий кадровий голод. Звичайно, треба, на мою думку, щоб не люди йшли в партію, а щоб партія шукала людей. Професіоналів, які щось вже в цій країні зробили. У місті. За якими досвід є, люди. І саме у професіоналів та людях, які вміють щось робити, від них залежить, буде щось змінено в цій країні”.

На часі в Олександра Дзоза — формування активної команди. Трохи згодом — вирішення проблем дніпрян, з якими не порається міська влада. Він каже, що орієнтований на результат, а також мотивовану молодь, яка зможе знайти в собі сили боротися з корупцією. Спочатку — на місцевому рівні, а далі в амбітних планах — винищення свавілля чиновників в Україні загалом.

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57