23 Март, 17:23

Михайло Лисенко розповів як просувається капітальний ремонт Центрального мосту

Наразі на Центральному мості демонтують асфальтне покриття та перильне огородження. Про це на прес-конференції 23 березня розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
20 «Щодо графіка: наразі ми випереджаємо його на сім днів. Зараз ми демонтуємо асфальтобетонне покриття. У ньому закладена арматура, яку повністю можна зняти лише вручну. З наступного тижня плануємо розпочати «лікування» близько 70 балок», – зазначив Михайло Лисенко.
Також наступного тижня стартують підготовчі роботи для облаштування виносів та розширення тротуарів. Генеральний директор фірми-підрядника, яка ремонтує міст, зазначає, що під час робіт виявляють нові дефекти, про які раніше не було відомо. Він також повідомив, що компанія робитиме все можливе, щоб скоротити час повного перекриття Центрального мосту для будь-якого транспорту.
19 «Згідно з графіком, ту половину мосту, на якій зараз проводимо ремонт, ми повинні завершити до кінця липня. Проте, я думаю, що з травня ми організуємо цілодобові роботи, щоб на три-чотири тижні скоротити їхню тривалість, прискорити запуск цієї проїжджої частини та перейти на другу половину», – сказав генеральний директор фірми-підрядника Михайло Світлинець.
Виконавець робіт надає 15-річну гарантію на свою роботу. Проте Михайло Лисенко вважає, що міст не потребуватиме капітального ремонту ще 50 років.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58