27 Март, 18:07

26-го березня у дніпровському Палаці студентів до Дня театру показали дві безкоштовні вистави (ВІДЕО)

Для обох театрів цьогорічне свято — особливе. Студії “Театральний проект” виповнюється 5 років, а народному театру “Маски” — 45. Відзначати разом — веселіше, тож на спільне святкування колективи запросили усіх бажаючих. Гостей зустрічали міми, а в антракті актори влаштували своєрідне ігрове спілкування з глядачами. Презентували 2 вистави. Святковий вечір відкрила постановка “Человек, который платит”.

Олександр Герасименко, художній керівник, режисер студії «Театральний проект»: «Наш спектакль длится 1:35, в нем заняты 5 актеров. Это один из наших первых спектаклей и первый полнометражный спектакль».

Віктор Бєйко, виконавець головної ролі у виставі “Человек, который платит”, актор студії “Театральний проект”: «О любви!.. И о том, что в наше тяжелое время, как бы не казалось и как бы люди не думали, что, набив полные карманы денег, они купят счастье, это огромное заблуждение, и счастье за деньги не купишь. Спектакль очень долго делался — в этом году ему уже практически 5 лет. Многие мои знакомые, которые уже были на этом спектакле, говорят, что подобного сюжета ни в кинематографе, ни в книгах не встречали. И действительно: по сюжету человек собирается купить себе семью! Где вы такое видели? Да нигде!

Не менш цікава зав’язка і в другій виставі вечора. “Станция или расписание желаний на завтра” у репертуарі народного театру “Маски” вже 8 років. Спеціально адаптовану під акторів п’єсу колективу подарував київський драматург Олександр Мирошниченко. Триває вона трохи більше години. На сцені в цей час — 9 акторів.

Ігор Трахт, режисер театру “Маски”: «3 женщины попадают на заброшенную станцию в лесу. И они не могут никак оттуда выбраться, потому что транспорт, который там должен ходить, не соответствует расписанию. Но кроме того, что они не могут оттуда уехать, вдруг на этой станции начинают исполняться все их самые заветные желания».

Наступного року в планах — відсвяткувати День театру невеликим фестивалем.

Олександр Герасименко, художній керівник, режисер студії «Театральний проект»: «Мы всё-таки надеемся, что в следующем году и больше зрителя придет, и, может быть, нам удастся пару дней сделать, еще привлечь театры, и, может быть, даже в конце сделать какой-нибудь театральный капустник, интересный для всех зрителей и для всех театров».

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07