06 Апрель, 17:50

З 1 вересня діти з інвалідністю будуть навчатися у звичайних школах (КОМЕНТАР)

З 1 вересня діти з інвалідністю будуть навчатися у звичайних школах. Це стало можливим завдяки розвитку інклюзивної освіти, яка залучає дітей з різними здібностями до усіх аспектів шкільної освіти. Грунт для цього готували протягом пяти років. До розвитку інклюзії в загальньоосвітніх школах підключені департаменти Дніпропетровської обласної державної адміністрації, а також громадські організації. Наприклад, товариство допомоги дітям з аутизмом “Особливе дитинство” займаються проектом навчання асистентів учителів, які будуть супроводжувати особливу малечу в класах. Підготовкою тьюторів будуть займатися спеціалісти з Бостону. Школи, в яких досі немає класів для інклюзивної освіти, будуть оснащувати необхідним поступово.

Олена Ісаєва, начальниця відділу дошкільної освіти та соцзахисту департаменту освіти Дніпропетровської ОДА: «На сьогоднішній день 104 школи Дніпропетровської області приймають дітей на інклюзивне навчання. В 210 класах навчаються 276 вихованців різних назологій».

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10