11 Апрель, 17:57

У Дніпрі руйнується житловий будинок №41 на проспекті Яворницького (ВІДЕО)

Аварійний стан житлового будинку в центрі міста змушує жителів бити тривогу. Мешканці були змушені писати листи в усі можливі інстанції — міському голові, до Соборного райвиконкому, прокуратури і Державної служби з надзвичайних ситуацій. За законом є час дати відповідь за 10-30 днів. Але ситуація на Яворницького, 41 потребує негайного втручання.

Жителька будинку №41 на пр. Яворницького: «Значит, вот эта дверь абсолютно нормально закрывалась и было все в порядке, работал кодовый замок. Где-то недели 3 или 4 назад мы уже ее закрыть вообще не можем”.
Після дослідження ситуації, мешканці з’ясували, шо під домом були забиті колектори, навколо будівлі та у підвалах — затоплено водою. Ситуація під’їзду, який впритул сусідить із будівлею, що руйнується, — найгірша: несуча стіна відхилилась більше ніж на півметри, і це можна побачити неозброєним оком.
Мешканець будинку: «Дом начал просадку в самом угловом подъезде, мы видим сползание асфальта, трещины на асфальте. Пристройка по дому, которая образует лестничный марш, соединяющий дом, она начала клониться в сторону дома”.

Житловий будинок руйнує і тягне під землю сусідня прибудова, яка має аварійний стан — уже більше 20 років як її покинули люди. Цю руїну кілька років тому придбала приватна особа. І це створює додаткову проблему.

Владислав Грицай: «Вы совсем напрасно ко мне обратились, потому что этот дом не коммунальная собственность, он давным-давно выкуплен частными лицами и по состоянию на сегодня он продолжает находиться в частной собственности. Но, учитывая то, что здание находится в таком интересном месте, которое относится к ареалу исторической застройки, я считаю, что не все так просто с его реконструкцией и сносом, и из-за этого так долго продолжается оформление документов на строительство”.
Представники власника прибудови невпевнено розповідають: проект демонтажу злощасної покинутої будівлі вже на фінальній стадії, ймовірно, він буде готовий за місяць.
Представители хозяина аварийного здания: «Мы подали документы на проектирование разборки здания. Проект готов, либо уже готов, либо на выходе сейчас. В течение месяца реконструкция будет произведена полностью. Разборка аварийного здания”.

За лічені дні житловий корпус дому номер 41 на Яворницького зазнав наочних пошкоджень, тож бюрократичні процеси з оформленням документів і дозволів можуть зіграти рокову роль із мешканцями. Іншими словами — зволікання подібне смерті.

Вибір редакції

“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17
Прогноз погоди на 22 травня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Май, 17:58
Культура європейських країн у квесті — у Дніпрі провели фестиваль шкільних євроклубів (ВІДЕО)

15 навчальних закладів Дніпра взяли участь у фестивалі шкільних євроклубів. Захід присвятили культурним особливостям країн Євросоюзу та влаштували квест. Учасники

21 Май, 17:57
12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі

21 Май, 17:47
Дніпровський спортсмен здобув «золото» на Кубку Європи із дзюдо

Нещодавно у місті Бельсько-Бяла (Польща) відбувся Кубок Європи U18 із дзюдо. Участь у змаганнях взяли потужні юнацькі збірні команди Японії,

21 Май, 15:46
Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26