11 Апрель, 17:57

У Дніпрі руйнується житловий будинок №41 на проспекті Яворницького (ВІДЕО)

Аварійний стан житлового будинку в центрі міста змушує жителів бити тривогу. Мешканці були змушені писати листи в усі можливі інстанції — міському голові, до Соборного райвиконкому, прокуратури і Державної служби з надзвичайних ситуацій. За законом є час дати відповідь за 10-30 днів. Але ситуація на Яворницького, 41 потребує негайного втручання.

Жителька будинку №41 на пр. Яворницького: «Значит, вот эта дверь абсолютно нормально закрывалась и было все в порядке, работал кодовый замок. Где-то недели 3 или 4 назад мы уже ее закрыть вообще не можем”.
Після дослідження ситуації, мешканці з’ясували, шо під домом були забиті колектори, навколо будівлі та у підвалах — затоплено водою. Ситуація під’їзду, який впритул сусідить із будівлею, що руйнується, — найгірша: несуча стіна відхилилась більше ніж на півметри, і це можна побачити неозброєним оком.
Мешканець будинку: «Дом начал просадку в самом угловом подъезде, мы видим сползание асфальта, трещины на асфальте. Пристройка по дому, которая образует лестничный марш, соединяющий дом, она начала клониться в сторону дома”.

Житловий будинок руйнує і тягне під землю сусідня прибудова, яка має аварійний стан — уже більше 20 років як її покинули люди. Цю руїну кілька років тому придбала приватна особа. І це створює додаткову проблему.

Владислав Грицай: «Вы совсем напрасно ко мне обратились, потому что этот дом не коммунальная собственность, он давным-давно выкуплен частными лицами и по состоянию на сегодня он продолжает находиться в частной собственности. Но, учитывая то, что здание находится в таком интересном месте, которое относится к ареалу исторической застройки, я считаю, что не все так просто с его реконструкцией и сносом, и из-за этого так долго продолжается оформление документов на строительство”.
Представники власника прибудови невпевнено розповідають: проект демонтажу злощасної покинутої будівлі вже на фінальній стадії, ймовірно, він буде готовий за місяць.
Представители хозяина аварийного здания: «Мы подали документы на проектирование разборки здания. Проект готов, либо уже готов, либо на выходе сейчас. В течение месяца реконструкция будет произведена полностью. Разборка аварийного здания”.

За лічені дні житловий корпус дому номер 41 на Яворницького зазнав наочних пошкоджень, тож бюрократичні процеси з оформленням документів і дозволів можуть зіграти рокову роль із мешканцями. Іншими словами — зволікання подібне смерті.

Вибір редакції

Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56
Практика Gap year — вільного року перед вступом у виш — уже в Україні (ВІДЕО)

Gap year — нормальна практика у багатьох розвинених країнах світу. Просто кажучи, - це вільний рік між high school та

10 Декабрь, 18:21
Жінка з інвалідністю стала кращим водієм України

За 36 років водійського стажу мешканка Житомира Надія Шеремет не отримала жодного штрафу. За ці роки жінка-водій змінила п'ять автомобілів,

10 Декабрь, 15:13
На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів

На Дніпропетровщині працюють 20 мобільних ЦНАПів За підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ ще три ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси. «Офіси

10 Декабрь, 14:40
Прогноз погоди на 11 грудня 2018, Дніпро та область (ВІДЕО)

10 Декабрь, 14:28
Стратегічні об’єкти Дніпра вкотре було «заміновано» за викуп (КОМЕНТАР)

  Стратегічні об'єкти Дніпра продовжують “нібито мінувати”. Повідомлення про загрозу вибуху до чергової частини Дніпровського відділу поліції надійшло 7 грудня

07 Декабрь, 20:05