11 Апрель, 17:57

У Дніпрі руйнується житловий будинок №41 на проспекті Яворницького (ВІДЕО)

Аварійний стан житлового будинку в центрі міста змушує жителів бити тривогу. Мешканці були змушені писати листи в усі можливі інстанції — міському голові, до Соборного райвиконкому, прокуратури і Державної служби з надзвичайних ситуацій. За законом є час дати відповідь за 10-30 днів. Але ситуація на Яворницького, 41 потребує негайного втручання.

Жителька будинку №41 на пр. Яворницького: «Значит, вот эта дверь абсолютно нормально закрывалась и было все в порядке, работал кодовый замок. Где-то недели 3 или 4 назад мы уже ее закрыть вообще не можем”.
Після дослідження ситуації, мешканці з’ясували, шо під домом були забиті колектори, навколо будівлі та у підвалах — затоплено водою. Ситуація під’їзду, який впритул сусідить із будівлею, що руйнується, — найгірша: несуча стіна відхилилась більше ніж на півметри, і це можна побачити неозброєним оком.
Мешканець будинку: «Дом начал просадку в самом угловом подъезде, мы видим сползание асфальта, трещины на асфальте. Пристройка по дому, которая образует лестничный марш, соединяющий дом, она начала клониться в сторону дома”.

Житловий будинок руйнує і тягне під землю сусідня прибудова, яка має аварійний стан — уже більше 20 років як її покинули люди. Цю руїну кілька років тому придбала приватна особа. І це створює додаткову проблему.

Владислав Грицай: «Вы совсем напрасно ко мне обратились, потому что этот дом не коммунальная собственность, он давным-давно выкуплен частными лицами и по состоянию на сегодня он продолжает находиться в частной собственности. Но, учитывая то, что здание находится в таком интересном месте, которое относится к ареалу исторической застройки, я считаю, что не все так просто с его реконструкцией и сносом, и из-за этого так долго продолжается оформление документов на строительство”.
Представники власника прибудови невпевнено розповідають: проект демонтажу злощасної покинутої будівлі вже на фінальній стадії, ймовірно, він буде готовий за місяць.
Представители хозяина аварийного здания: «Мы подали документы на проектирование разборки здания. Проект готов, либо уже готов, либо на выходе сейчас. В течение месяца реконструкция будет произведена полностью. Разборка аварийного здания”.

За лічені дні житловий корпус дому номер 41 на Яворницького зазнав наочних пошкоджень, тож бюрократичні процеси з оформленням документів і дозволів можуть зіграти рокову роль із мешканцями. Іншими словами — зволікання подібне смерті.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53