19 Апрель, 18:00

Фестивалю “Джаз на Дніпрі — 2017” — бути! Культова музична подія відбудеться у липні (ВІДЕО)

Минулого року до Дня народження міста відродили фестиваль “Джаз на Дніпрі — 2016”. Джазова пауза в нашому місті тривала більше 10 років. Минулорічний захід зібрав на одній фестивальній сцені зірок світового джазу, серед учасників була і переможниця Євробачення-2016 Джамала. Фестиваль отримав схвальні відгуки глядачів та любителів джазу з усього світу. Цього літа “Джаз на Дніпрі” відбудеться 22 та 23 липня.

Борис Филатов: «Мы хотим, верим в то, что следующий фестиваль «Джаз на Днепре» пройдет успешно. Это действительно серьезное событие не только в рамках города, но и вообще в общекультурном контенте всей страны, поэтому впереди нас ждут много джазовых импровизаций. Я хотел бы дать отмашку на сегодняшней пресс-конференции. Подготовка к фестивалю «Джаз на Днепре» началась!

Міський голова урочисто дунув у саксофон на знак відкриття цьогорічного фестивалю. Головна сцена буде розташовуватись на вже знайомому місці — на Монастирському острові. Впродовж двох днів глядачів очікують виступи цілого сузір’я джазових виконавців із різних країн Європи та світу. У лайнапі вже заявлені Патті Остін — володарка премії “Греммі”, легендарна американська вокалістка; Бенні Грін і Дадо Мороні з Італії — це топові сучасні піаністи; Джой Ді Франческо — американський органіст, трубач і вокаліст, член залу Hammond, та багато інших іменитих джазменів.

Але фестиваль не обмежений однією концертною подією.

Григорій Гельфер, арт-продюсер фестивалю: «Накануне, еще 21 июля, будет у нас такое мероприятие — «Молодой Джаз» на набережной, а джем-сейшн пройдет здесь, в Музее украинской живописи и, я думаю, что это запомнится надолго”.

За словами арт-продюсера фестивалю, захід отримає розвиток, а ціна квитків на цьогорічні концерти зростати не буде. Проведенню фестивалю «Джаз на Дніпрі » завадити неможливо.

Григорій Гельфер,  арт-продюсер фестивалю: «Если кто-то попытается мешать, но это невозможно сделать, если у нас есть мэр, который может дунуть — и все будет хорошо”.

Автор — Стас Коновалов

Камреа — Макс Бодриченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58