24 Апрель, 17:50

Один з найбільших фестивалів тату-мистецтва пройшов цими вихідними в Дніпрі (ВІДЕО)

Тату — не підліткова забавка, а справжнє мистецтво. Під таким гаслом у Дніпрі пройшов фестиваль “Дніпро тату-манія”. Свої роботи представили майстри з різних куточків України. Фестиваль проводиться вчетверте. Крім церемонії нагородження майстрів, організатори провели багато розіграшів для відвідувачів. Крім тату на фестивалі представили зразки суміжних мистецтв — пірсингу та шибарі японського мистецтва зв’язування мотузками.

“Тату-манія” в Дніпрі з кожним роком збирає все більше конкурсантів і приваблює все більше публіки. Головна номінація — «Best of the day», в ній оцінюють роботи, зроблені, власне, під час фестивалю. А головна мета організаторів — продемонструвати різноманіття сучасного татуювання і позбавити його в очах людей маргінального відтінку. Для них тату — не “наколка”, а мистецтво.

Людмила Каширкіна, головна організаторка фестивалю Tattoo0-Mania: «Фестиваль «Днепр тату-мания» проводим уже в четвертый раз. Цель фестиваль — привлечь внимание к искусству татуировки, показать возможности искусства татуировки на сегодняшний день. Показать какими шедевральными могут быть татуировки, какие возможности мастеров в Украине на сегодня».

 Фестиваль “Дніпро тату-манія” зібрав разом майстрів із Дніпра, Полтави, Маріуполя, Донецька, Одеси та інших міст України. Організатори спромоглися запросити представників різних стилів і в кожній категорії провести окремий конкурс. Анастасія на наших очах виконує роботу в стилі «графіка» та ділиться враженнями.

Анастасія Онушко, тату-майстер (Дніпро):Участвую в фестивале со своей моделью уже второй день. Я — графист, я мастер по графике. Сегодня есть номинация «графика», а вчера не было. Поэтому я ожидаю, что судьи подметят работу, потому что она большая, масштабная. Я хочу выполнить ее в полном объеме, аккуратно, насколько это возможно. Мне очень нравится сам процесс, мне нравится радовать людей. Они приходят ко мне со своими желаниями, которые я могу хорошо воплотить на их коже».

Гарне тату — якісне тату. Так вважають і майстри, і відвідувачі заходу. На що треба звернути увагу перед нанесенням малюнку на шкіру?

Але і неякісне тату — не вирок. Для власників так званих “партаків” провели спеціальний конкурс, нагорода в якому — безкоштовне виведення або переробка невдалого татуювання.

Автор — Ольга Самойленко

Камреа — Макс Бодріченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58