25 Апрель, 17:23

У Дніпрі відбувся фестиваль творчих людей з інвалідністю (ВІДЕО)

У свої 14 Ганна вже втретє бере участь у фестивалі. Зізнається: співати навчилася у родинному колі.

Ганна Мігріна — учасниця фестивалю: «Я ни в какие музыкальные школы не хожу — не хватает времени просто. Пою сама. Моя тётя, бывает, мне помогает. Мы всегда на разные праздники — Щедрый Вечер или Рождество — устраиваем домашние концерты. Мне всегда это очень нравится, и голос развивает».

На одній сцені з Ганною виступає пані Ольга. Вона — учасниця творчого колективу “Росток”. Ділиться: її розклад дуже щільний. Двічі на тиждень — заняття танцями, двічі — хоровий спів, а ще спортивні змагання.

Ольга Герасименко — учасниця фестивалю: «Хотелось танцевать. Ну, знаете, именно какие-то медленные, вальсы — танцую любительские. А так — спортивные. Люблю больше петь. Если сама пою, правда, слух немножко хромает. А вот если в хоре…»

На жаль, часто людям з інвалідністю доводиться стикатися зі стигматизацією, тобто навішуванням соціальних ярликів. І цей захід не став виключенням. Офіційні особи навіть не помічають як у промовах вдаються до некоректних висловлювань.

Людмила Козловська — директорка департаменту соціальної політики: «Це такі ж самі громадяни міста, як і ми. Але вони просто до себе потребують більше уваги, ніж просто пересічні громадяни. Наскільки творчі, наскільки очі горять у них, наскільки добрі. Нам показують всім, ще раз повторюсь, що вони такі самі громадяни міста, талановиті, добрі».

Автор — Юлія Трофімова

Камреа — Олександр Височин

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07