16 Май, 17:48

«Народилась в сорочці» — у Дніпрі 3-річна дитина впала з п’ятого поверху та дивом вижила (ВІДЕО)

Мати відволіклася лише на хвилину в іншу кімнату, а коли повернулася — трирічної доньки Марійки вже не було. Розповідає: вікно було прикрите, тож важко було уявити як дівчинка самостійно його відчинила і випала.
Ольга, мати постраждалої дитини: «Было последней мыслью, что выпадет ребёнок. Именно потому, что перестраховывались постоянно. Тут на тебе такое. Открываю окно — потому что она падала и, видимо, за ручку держалась. Открываю — лежит — ужас».

Дитина впала на навіс стоматологічного кабінету, що на рівні другого поверху. Він і врятував Марійку — неприбране листя пом’якшило удар.

Навколо зібралися люди і допомогли шокованій матері викликати необхідні служби.

Тетяна Федоренко, адміністраторка стоматологічного кабінету: «Смотрим — на самом деле выглядывает с нашей крыши ребёнок, весь окровавленный, маленький, три года. Хорошо был парень, напротив стоял, с лестницей. Притащил лестницу, снял ребёнка. В общем, это чудо. Благодаря тому, что мы построили крышу пять лет назад, мы спасли ребёнка».

Швидка одразу забрала дівчинку до лікарні. Медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та численні забої. Проте дитина не ушкодила жодного життєво важливого органа. Із реанімації її повинні були вже перевести до травматологічного відділення.

Олександр Лацинський, завідувач відділення реанімації обласної дитячої клінічної лікарні: «С учётом того, что грубых изменений со стороны головного мозга, внутренних органов, разрывов печени и селезёнки у ребёнка нет, почки целы — мы надеемся на лучший исход, на выздоровление ребёнка».

Обставини нещасного випадку з’ясовує поліція. Сусіди запевняють: про батьків Марійки нема чого поганого сказати , про дівчинку та старшого сина завжди добре дбали.  

Наталія Попова, сусідка: «Очень следили там вообще за ребёнком. Мы, соседи, никогда не слышали даже грубого слова».

Автор — Георгій Марков  

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44