24 Май, 20:07

Головний художник театру ляльок Дніпра Віктор Нікітін отримав звання Заслуженого діяча мистецтв (ВІДЕО)

Нагородження Віктора Нікіктна – подія справді унікальна. Адже востаннє працівники театру ляльок почесне звання отримували 20 років тому.

Наталя Першина, начальник управління культури, національностей і релігії Дніпропетровської облдержадміністрації: «Мені здається, ну, більше 20 років в жарні лялькового театру нікому не вручалися почесні звання. Дуже, дуже давно. І дуже пишаємося, що ця подія сталася саме зараз». Валентин Фетисов, директор Дніпровського театру ляльок: «Я думаю, что это всегда актуально. И оценка труда этого человека государством — своевременная, точная и даст возможность с большим энтузиазмом, большим вдохновением приступать к новым постановкам. Он востребованный театральный художник, он абсолютно не «забронзовевший», у него стоит очередь на постановку».
Режисер та художник  повинні працювати у тандемі, розповів головний режисер театру ляльок. Каже, що Віктор Миронович людина не конфліктна і творча. А його ляльки — унікальні.
Микола Овсяніков, головний режисер Дніпровського театру ляльок: «Вы знаете, после кукол Виктора Мироновича сложно брать артистам другие куклы. Потому что они у него настолько своеобразные… Вот, например, он лепит лицо, он лепит так его, что когда кукла поворачивает голову в одну сторону и в другую — у нее светотени так ложатся, что как будто меняется выражение лица .И артисту, по сути, и делать ничего не нужно — только повернуть — и кукла сразу оживает».
Сам новоспечений “заслужений діяч мистецтв” здивувався своїй нагороді. Каже, що створювати інструмент для акторів і працювати у театрі непросто але і дуже цікаво.
Віктор Нікітін, головний художник Дніпровького театру ляльок: «Ну, кто бы этим занимался, если бы не было интересно? Это болезнь своего рода. Наркотик, который затягивает. И те, кто через 3-5 лет остается в театре — они уже никуда. Честно скажу, это было неожидаемо. Я благодарен, конечно, друзьям. Ну, вообще-то, от этого нужно избавляться, от званий. Потому что это у нас советское прошлое осталось. Какая разница — заслуженный, не заслуженный. После 15 лет работы в театре — все должны быть заслуженными. Потому что это непростая работа».

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10