25 Май, 17:57

Увага на дорозі: у Дніпрі на перехрестях з круговим рухом нарешті замінили знаки відповідно до нового закону (ВІДЕО)

Кабінет Міністрів України впродовж місяця з дня набуття чинності законом про зміни до правил дорожнього руху мав привести свої нормативно-правові акти у відповідність із ним. Проте місяць майже минув, а справа — ані руш. На думку директора автошколи Валерія Макаревича, така неузгодженість плутає водіїв і підвищує аварійність.

Валерій Макаревич, директор автошколи: «Да, закон есть. А правил нет. Каждый день прихожу, включаю Интернет, поисковики. Перепроверяю редакцию действующих правил, «надходження» документов Верховной Рады, Кабинета Министров — ничего пока не увидел».

Разом із внесенням правок до правил треба також встановити додаткові технічні засоби регулювання дорожнього руху, вважає пан Валерій.

Валерій Макаревич, директор автошколи: «Перед кругом сейчас висит —  «круговое, уступи». Кто мешает перед светофором, перед пешеходным переходом повесить посреди проезжей части знак «конец главной дороги». Ну, и надежда, что лето впереди — всё-таки найдут краску и дополнительно разметку 1.13 перед каждым кругом нанесут. То есть это разметка стоп-линия в виде перевёрнутых треугольничков, которая дублирует знак «уступи дорогу».

Ми запитали у водіїв Дніпра, чи виникають у них труднощі через зміни в організації дорожнього руку…

Інспектор сектору безпеки дорожнього руху Ігор Яворський зазначає: на перехрестях із круговим рухом патрульна поліція не зафіксувала дорожньо-транспортних пригод. І ситуація залишиться безаварійною, якщо водії будуть уважніше слідкувати за дорожньою обстановкою.

Валерій Макаревич, директор автошколи: «Знаки на всіх перехрестях, де організовано круговий рух, замінені. Якщо навіть водій не буде знати про зміни цього закону, але буде виконувати правила дорожнього руху, тоді не буде ні дорожньо-транспортних пригод, тобто все буде добре».

Автор — Георгій Марков

Камера — Андрій Райський, Олександр Височин

Вибір редакції

Парламентські-2019. Чи визначилися із вибором дніпряни — ми запитали на вулицях міста (СОЦОПИТУВАННЯ)

Менше тижня лишається до позачергових парламентських виборів. Вже 21-го липня українці обиратимуть нових народних депутатів. Від Дніпропетровщини балотуються 294 кандидати

16 Июль, 20:50
Хоронити зарано: старший матрос Сергій Булгаков живий і активно йде на поправку (КОМЕНТАР)

Хоронити ще зарано: 13-го липня в мережі з’явилася фейкова інформація про смерть Сергія Булгакова. 32-річний воїн родом із Миколаєва, надійшов

16 Июль, 00:51
«Хунта» закривається: волонтерський проект одягу та аксесуарів назвав останній день роботи

Проект "Hunta" заснував Леонід Краснопольский. З початком війни на Донбасі Леонід, уродженець Донецька,  разом із дружиною Ольгою почав допомагати українській армії

16 Июль, 00:41
На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53