31 Май, 17:20

Мешканця Кривого Рогу підозрюють у розбещенні 4-річної дитини (ВІДЕО)

Про пережите жахіття малеча із соромом розповіла медсестрі дитячого садка.

Дивні набряки на статевих органах 4-річної Кароліни виявили в дитсадочку випадково — під час водних процедур.

Тамара Семенова, завідуюча криворізького дитсадка №183: «Мне звонит наша медсестра, которая с детьми, и сообщает, что после купания у ребенка обнаружили непонятного происхождения припухлости вокруг гениталий. Припухлости, потертости, ссадины».

Спочатку дитина відмовлялася щось розповідати, але згодом із соромом зізналася: до неї чіплявся мамин залицяльник. Від побаченого та почутого дорослі отетеріли.

Людмила Мулик, медсестра криворізького дитсадка №183: «Присутствовали ночная няня и ночной воспитатель, вот. Были, конечно, большие потёртости на внутренней части бедра. И, ну, влагалище было, конечно, очень красное. Ну, конечно, было ужасное зрелище».

Наступного ранку Кароліну опитали правоохоронці та оглянув дитячий гінеколог. На щастя, внутрішніх пошкоджень фахівець не виявив.

Ганна Деяшкіна, інспектор Довгинцівського відділення поліції Кривого Рогу: «При осмотре девочки детским гинекологом Криворожского перинатального центра, факта повреждения, внутреннего повреждения половых органов не было. На данный момент проводится проверка».

У Кароліни є на рік старша сестра. Батьки дівчинки розлучені, мешкають окремо. Зв’язатися із мамою журналістам не вдалося – жінка вимкнула мобільні телефони, натомість батько  погодився на інтерв’ю. Чоловік стверджує: колишня дружина зловживає алкоголем і постійно змінює кавалерів. Після того, як Кароліну ледь не згвалтували, Дмитро вирішив забрати доньок до себе.

Дмитро Зайцев, батько постраждалої дитини: «Сейчас, в общем, подготавливаются документы на лишение родительских прав. И одну, и вторую дочь будем забирать к себе».

В службі у справах дітей інцидент із малолітньою Кароліною коментують з обережністю. В словах місцевих урядників поки що жодної конкретики.

Роман Кость, керівник служби у справах дітей Металургійного району Кривого Рогу: «Звичайно ж, цей факт не залишиться по за увагою. Ми обов’язково візьмемо цю сім’ю під соціальний супровід. Поставимо на облік як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах».

Хто і у який спосіб поранив статеві органи дитини? Чи доведуть правоохоронці бодай факт розбещення малолітньої? Дати відповіді на ці запитання в поліції обіцяють після оприлюднення результатів судово-медичних експертиз.

Вибір редакції

Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26
«Ніч музеїв». До міжнародної акції долучився і Дніпро (ВІДЕО)

Що робити у музеї вночі? Варіантів насправді безліч. Кожен музей світу до 18 травня готує свої сюрпризи. У Дніпрі акція

20 Май, 17:19
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив в чергову подорож (ВІДЕО)

Близько 1,5 року в дорозі, більше 11,5 тисячі кілометрів водою і суходолом - 12 травня дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив

20 Май, 17:15
Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09