06 Июнь, 17:18

У Дніпрі пройшов вечір пам’яті Володимира Скуратовського (ВІДЕО)

2 червня 2016 року з життя пішов дніпровський композитор і педагог Володимир Скуратовський. Останні хвилини життя він провів на сцені. Серце майстра зупинилося після чергового концерту в школі. Рік потому концертний зал Дніпропетровської академії музики — переповнений: Скуратвоский знов зібрав аншлаг.

 
Ольга Скуратовська, дружина: «Сегодня концерт памяти поэта и композитора Владимира Ильича Скуратовского. Сегодня ровно год с момента его ухода. И, разумеется, почтить его память мы должны были музыкой, его творчеством. Будут выступать его коллеги, его студенты, его ученики академии музыки им. Глинки и детской музыкальной школы №6, которая теперь носит его имя — Владимира Ильича Скуратовского”.

На пам’ятному концерті музиканти, в тому числі й учні Скуратовського, виконували твори Володимира Ілліча — це мабуть краща данина пам’яті видатному вчителю.

 
Ученица: «Я знаю, что многие сказали сколько и что он сделал, и эти люди — они продолжают, чтобы это никогда не останавливалось. И, я уверена, все, что мы сейчас изучаем, всех знаменитых композиторов прошлых веков, также мы будем изучать и Владимира Ильича».

Володимир Ілліч зробив величезний внесок у розвиток української музичної культури, і більшу частину творчого життя віддав нашому місту. Дніпряни — цінують: проект інтерактивного музею Скуратовського, який брав участь у конкурсі за бюджет участі, набрав найбільшу кількість голосів.

 

Тамара Пробко, подруга: «Ему удавалось обогреть своей душой и своим талантом великое множество людей в нашем городе. И поэтому проект победил, потому, что за этот проект голосовали от мала до велика”.

Володимир Скуратовський написав сотні композицій і здійснив десятки виховних проектів. Його знали не лише в Україні, а й за її межами. Знайомі згадують: він був талановитою, щирою і надзвичайно доброю людиною. А в пам’яті учні він назавжди лишився усміхненим і доброзичливим.

  Автор — Стас Коновалов

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44