20 Июнь, 10:12

“Дніпровський пост”: у Дніпрі вперше в Україні відбувся фестиваль блогерів (відео)

Серед гостей — відомі політики, священники, митці та громадські діячі.У рамках фестивалю провели сім тематичних панелей, кожна з яких проходила в форматі діалогу. Кожна з тем була пов’язана з актуальними проблемами українського суспільства та положення країни. Вхід на захід зробили вільним, щоб кожен бажаючий зміг поспілкуватись з блогерами. Для тих, хто не зміг відвідати захід, ютуб-канал Романа Скрипіна зробив пряму трансляцію.

Фестиваль блогерів, які пишуть, в Україні провели вперше. Головне в ньому — жива бесіда і варіативність розглянутих тем, серед яких — “За життя. За суспільство. За людей.За Фейсбук”, “Політика. Україна в Україні”. «Інформаційна війна, ЗМІ. Соцмережі” тощо.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Это возможность в живой дискуссии обсудить все насущные проблемы, которые сейчас волнуют нашу страну. У нас будут несколько панелей. Начиная от панелей, где будут обсуждаться вопросы инвестиций, экономические вопросы и заканчивая вопросами, как говориться, «за жизнь».

Відбирав учасників особисто Євген Гендін — один із організаторів заходу.

Євгеній Гендін, організатор “Дніпровського посту”, радник міського голови з питань культури: «Я исходил из каких критериев: блогер — это человек, который пишет авторски в сети, прежде всего в Фейсбуке сейчас. Пишет регулярно, пишет интересно, и пишет… Как минимум не заподозрен мною в работе на заказ и, что немаловажно, человек, которого читают. Число подписчиков, безусловно, было важно, но оно не было единственным критерием».

Серед учасників — блогери з різних міст і з різними поглядами. Роман Скрипін не лише учасник фестивалю — він узявся і за онлайн-трансляцію.

Роман Скрипін, ведучий, учасник заходу: «Ми будемо робити трансляцію з такого заходу, як фестиваль блогерів, оскільки цих людей зібрати на одному гектарі дуже важко. Тобто вони один з одним не хочуть бути на одному гектарі, саджати моркву, а тут така дискусія”.

Учасники фестивалю “Дніпровський пост” прийняли формат, який запропонували організатори, але в кожного блогера, звісно, є улюблена тема.

Вадим Фульмахт, блогер, учасник заходу: «Что касается сегодняшней темы — это настроение общества. Сошли мы с ума или не сошли, и что вообще происходит с людьми, — это моя вообще любимая тема. Потому что, с моей точки зрения, у нас общество находится в таком травматическом синдроме глобальном. Очень важно, чтобы люди сохранили при этом здравый смысл, холодную голову, потому что сойти с ума легко, а победу это не принесет. Ну, а я в меру сил стараюсь этому способствовать».

Дніпряни також були готові говорити і слухати.

Катерина Стрельченко, відвідувачка: «Дуже приємно було побачити деяких людей, яких читаєш на Фейсбуці, за якими стежиш, читаєш їх статті. Змогла не тільки їх послухати, а й поспілкуватися просто так — в коридорах, так би мовити. Цікаве дійство. На мій погляд, треба влаштовувати такі заходи. Вони підіймають якісь питання важливі і є можливість їх обговорити отак, наживо».

Валерій, відвідувач: «Они формируют общественное мнение — эксперты, которые приехали со всей Украины, с других городов. Я считаю это мероприятие очень важным для города и хотелось бы чаще его видеть».

За добу після закінчення — уже десятки відгуків у соцмережах. Один із них лаконічний та ємний — від Борислава Берези: “Дніпро прекрасний. Дніпряни комунікабельні та гостинні. Блогери в житті виявилися милі та  неагресивні людщи. А деякі навіть приємні. Фестиваль закінчився, але життя триває”.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10