04 Июль, 17:25

Прогноз погоди на середу, 5 липня (ВІДЕО)

У середу, 5 липня, над нашою областю сяятиме тепле літнє сонце, ночі принесуть прохолоду, а вітер – змінить свій напрямок, забравши з собою дощі.

У Дніпрі ніч буде ясною, прохолодною і безвітряною. Лише 13 градусів тепла. Поодинокі хмари ховатимуть сонце ранком та вдень, надвечір можуть скупчитись, але опадів не буде. Температура триматиметься комфортних позначок 20-23 градуси тепла протяом усього дня. Вітер часом буде поривчастим, до 14 метрів на секунду. Йдучи ввечері на прогулянку – беріть легку маринарку, бо температура вище 17 градусів не підніметься.

У Марганці та Нікополі середа буде ясною та теплою. Вночі термометри покажуть від 16 до 20 градусів тепла, а вдень від 22 до 26. Вітер змінить свій напрямок з північного на західний і матиме легкі пориви, до 13 метрів на секунду.

Кривий Ріг та Жовті Води також радітимуть ясному небосхилу і мякому сонячному промінню. Денна температура буде від 20 до 25 градусів тепла в обох містах. Ніч буде досить прохолодною від 14 до 19 градусів вище нуля. Вітер змінюватиме напрямок, тому, можливі пориви до 14 метрів на секунду.

Найпрохолодніше цієї ночі буде у КамянськОму, Новомосковську та Павлограді. Від 12 до 18 градусів вище нуля. Ніч буде ясною і майже безвітряною. Вдень ці міста сонце зігріє своїми променями, 20-22 градуси, 19-23 та 20-25 відповідно. Опадів не очікується. Західний вітер може бути поривчастим до 15 метрів на секунду.

 

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26