05 Июль, 17:54

5 липня у лікарні імені Мечникова провели медогляд дніпровських паралімпійців (ВІДЕО)

Загалом у медичній програмі від обласної лікарні взяли участь 20 спортсменів — учасників як всеукраїнських, так і всесвітніх змагань.

Сергій Риженко, головний лікар лікарні ім. Мечникова: «Мы сегодня организовали этот прием, чтобы получить консультацию профессора, ведущего специалиста в том или ином направлении, получить лечение и завтра уже показывать новые рекорды. Здесь и олимпийские чемпионы, и чемпионы паралимпийских олимпиад, и чемпионы мира, заслуженные мастера спорта — буквально все, кто сегодня защищает честь страны на соревнованиях паралимпийских».

Тренер паралімпійців оцінює умови в нинішньому диспансері як недостатньо комфортні і сподівається, що медична програма діятиме і надалі.

Михайло Майкевич, заслужений тренер України: «Диспансер, который у нас в настоящее время есть на Казакова — это бывшее помещение детского садика. Специалисты неплохие, но условия, мягко говоря, не очень, аппаратура, собственно, тоже. Конечно, с областной больницей не сравнить. И если бы мы получали здесь медицинскую помощь и услуги, это было бы несравненно лучше».

Згодні з тренером і спортсмени. Олексій Іскаков — багаторазовий переможець групових та одиночних чемпіонатів з кульової стрільби. В 2013 році він завоював титул чемпіона світу у Великобританії. Олексій такі програми вважає доречними, адже за місцем проживання не завжди є кваліфіковані спеціалісти.

Олексій Ісаков, спортсмен (кульова стрільба): «Не всегда по месту жительства есть возможность, в моем случае, попасть к узкопрофильному специалисту».

Оглядатимуть спортсменів близько тридцяти різнопрофільних фахівців.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Парламентські-2019. Чи визначилися із вибором дніпряни — ми запитали на вулицях міста (СОЦОПИТУВАННЯ)

Менше тижня лишається до позачергових парламентських виборів. Вже 21-го липня українці обиратимуть нових народних депутатів. Від Дніпропетровщини балотуються 294 кандидати

16 Июль, 20:50
Хоронити зарано: старший матрос Сергій Булгаков живий і активно йде на поправку (КОМЕНТАР)

Хоронити ще зарано: 13-го липня в мережі з’явилася фейкова інформація про смерть Сергія Булгакова. 32-річний воїн родом із Миколаєва, надійшов

16 Июль, 00:51
«Хунта» закривається: волонтерський проект одягу та аксесуарів назвав останній день роботи

Проект "Hunta" заснував Леонід Краснопольский. З початком війни на Донбасі Леонід, уродженець Донецька,  разом із дружиною Ольгою почав допомагати українській армії

16 Июль, 00:41
На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53