12 Июль, 14:46

У Дніпрі новий художній осередок — галерея «Арт-метелик» (ВІДЕО)

Організатори кажуть, що вони не будуть ганятись за гучними іменами, а будуть намагатись виставляти роботи молодих митців, як з Дніпра, так і з усієї України. Крім, власне, виставок в галереї планують проводити й майстер-класи з живопису — як для дорослих, так і для дітей.

Нова мистецька галерея Дніпра “Арт-метелик” буде більшою мірою зосереджуватись на роботах авторів, які раніше не виставлялись. Про інші особливості розповіли організатори.

Ольга Руденко, PR-менеджер галереї “Арт-метелик”: «Особенность нашей галереи в том, что она будет несколько отличаться, то есть тут будет, собственно, галерея — это первое направление, с которого мы начинаем. Также тут будет художественная студия для детей с возможностью потом этим деткам выставить свои работы. И еще третье направление — «хард метелик» — это мастер-классы и для профессиональных художников, и просто для людей, которые хотят научиться либо живописи, либо графике, либо дизайну».

Першим свої роботи в «Арт-Метелику» представив Ігор Марченко. Він займається експериментальним живописом з 1998 року і свій метод роботи називає “методом архітектора”.

Ігор Марченко, художник: «Картина, произведение, создается из пустоты. Из точки строится какая-то конструкция. Строится точка, из нее строится другая точка, точки порождают линии, это все превращается в плоскости, плоскости пересекаются и создают пространство».

І до нової галереї, і до творчості Ігоря гості відкриття поставилися схвально. А оскільки це переважно професійні художники або поціновувачі мистецтва, то перший крок “ Метелика” можна вважати успіхом.
Михайло Новак, художник, викладач образотворчого мистецтва: «Видно поиск автора. Он экспериментирует, ищет свой язык художественный. Разные темы поднимает. Радует то, что появилась новая площадка. Чем больше площадок экспозиционных — тем лучше,  я так считаю».

Виставка робіт Ігоря Марченко триватиме до вересня, а що буде далі — слідкуйте за новинами.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2017/07/12__Galereja_Art-Motylek.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2017/07/12__Galereja_Art-Motylek.jpg type=site]

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07