14 Июль, 21:18

93 бригада вйшла з зони бойових дій на ротацію вперше за 13 місяців (відео)

  93-тя окрема гвардійська механізована Харківська бригада захищає Україну від зовнішньої агресії вже більше трьох років. Перше захоплення російської установки “Град” під Добропіллям, визволення Карлівки, Первомайського, Нетайлового, Авдіївки та Пісків — це дії легендарної 93-ї бригади. Нарешті після тринадцяти місяців чергової ротації військових, вони повертаються додому.
Владислав Клочков (командир 93-ї бригади) “93-я окрема механізована бригада повернулася у рідні терена, на Дніпропетровщину. Нас чекають нові випробування попереду. Ми з честю виконали поставлені задачи, які виконували на Луганькому напрямку на протязі більше року, і починаєм новий етап підготовки і готовності до нових задач, які будуть покладені керівництвом держави, керівництвом збройних сил України щодо збереження суверенітету та недоторканості нашої великої держави”
Комбриг подякував співслужбовцям за гідну службу та чесне виконання військогово обов*язку, а родичам бійців — за моральну підтримку і терпіння. Рідним уже не терпиться скоріше обійняти своїх героїв.
 Лариса (дружина бійця 93-ї бригади) “Ми тут з нагоди повернення бригади і, взагалі, з нагоди повернення мого чоловіка, нашого тата додому. Взагалі хотілося б вже перемоги, щоб вони назовсім вернулися додому, але добре, що їх вивели, що вони поки що відпочинуть трошки, побачать дітей, тому що син також заскучав. Побудуть дома, наберуться нових сил”
На жаль, додому не всі змогли повернутися. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам*ять офіцерів та простих бійців, які віддали найцініше — своє життя. Решетняк Тетяна — мати загиблого героя, командира 2 взводу 2 роти 20-го мотопіхотного батальону — лейтенанта Дмитра Решетняка. Дмитро підірвався на міні та отримав тяжкі травми, несумісні з життям. Він загинув у 23 роки. Сьогодні Дмитра посмертно нагородили медаллю “Захисника Вітчизни”.
 Тетяна Решетняк (мати загиблого бійця 20-го батальону) “Погиб он у меня 18 февраля 2016 года. Это произошло в Песках, а как это произошло — совершенно секретно. Мне никто ничего не сказал, сказали только, что подорвались на мине, все. Он без обеих ножек был, и мне даже не дали как-бы притронуться, ну я могла только его поцеловать, да, он открытый был, но только лицо. И то, с левой стороны, потому что с правой стороны у него через всю щеку было ранение. Мне его очень не хватает, очень… ”
Найближчим часом, особовий склад 93-ї бригади чекає відновлення боєздатностіта інтенсивні навчання під керівництвом іноземних інстукторів. А поки що — заслужений відпочинок у рідних домівках.
 Бойцы АТО “Сейчас видчуваю на данный момент, вы знаете, это как вот то, еще в каком-то мгновении, мы еще реально всеми мыслями там, но не дома. А когда жену обнял дома!! Уже хорошо!!” “Радість, що ми повернулись додому живі і неушкоджені до своїх родин.” “На родной земле! Сейчас увижу родных, близких, поеду в увольнение. Дочке 4 годика, жена, ждут!!”
Попереду — нові випробування. Бойові дії тривають. Не всі окуповані території звільнені. Державний контроль ще не взято під контроль. Можливо саме в цьому й буде наступна місія нового особистого складу легендарної 93-ї бригади.

Вибір редакції

«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44
Прогноз погоди по місту і області на п’ятницю, 19 жовтня (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:37
Ціна на газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики не зміниться до 27 жовтня

Таке рішення, що продовжує попереднє, прийняв 17 жовтня на своєму засіданні Уряд України. Про це повідомив речник Прем’єр-міністра України. Нагадаємо, що

18 Октябрь, 15:35
На Дніпропетровщині облаштовуємо ще один ваговий майданчик для контролю вантажівок – Валентин Резніченко 

Будівництво габаритно-вагових комплексів – у співфінансуванні обласним і міським коштом. Тільки-но стартували роботи на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино. Це магістраль національного

18 Октябрь, 14:45