14 Июль, 21:18

93 бригада вйшла з зони бойових дій на ротацію вперше за 13 місяців (відео)

  93-тя окрема гвардійська механізована Харківська бригада захищає Україну від зовнішньої агресії вже більше трьох років. Перше захоплення російської установки “Град” під Добропіллям, визволення Карлівки, Первомайського, Нетайлового, Авдіївки та Пісків — це дії легендарної 93-ї бригади. Нарешті після тринадцяти місяців чергової ротації військових, вони повертаються додому.
Владислав Клочков (командир 93-ї бригади) “93-я окрема механізована бригада повернулася у рідні терена, на Дніпропетровщину. Нас чекають нові випробування попереду. Ми з честю виконали поставлені задачи, які виконували на Луганькому напрямку на протязі більше року, і починаєм новий етап підготовки і готовності до нових задач, які будуть покладені керівництвом держави, керівництвом збройних сил України щодо збереження суверенітету та недоторканості нашої великої держави”
Комбриг подякував співслужбовцям за гідну службу та чесне виконання військогово обов*язку, а родичам бійців — за моральну підтримку і терпіння. Рідним уже не терпиться скоріше обійняти своїх героїв.
 Лариса (дружина бійця 93-ї бригади) “Ми тут з нагоди повернення бригади і, взагалі, з нагоди повернення мого чоловіка, нашого тата додому. Взагалі хотілося б вже перемоги, щоб вони назовсім вернулися додому, але добре, що їх вивели, що вони поки що відпочинуть трошки, побачать дітей, тому що син також заскучав. Побудуть дома, наберуться нових сил”
На жаль, додому не всі змогли повернутися. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам*ять офіцерів та простих бійців, які віддали найцініше — своє життя. Решетняк Тетяна — мати загиблого героя, командира 2 взводу 2 роти 20-го мотопіхотного батальону — лейтенанта Дмитра Решетняка. Дмитро підірвався на міні та отримав тяжкі травми, несумісні з життям. Він загинув у 23 роки. Сьогодні Дмитра посмертно нагородили медаллю “Захисника Вітчизни”.
 Тетяна Решетняк (мати загиблого бійця 20-го батальону) “Погиб он у меня 18 февраля 2016 года. Это произошло в Песках, а как это произошло — совершенно секретно. Мне никто ничего не сказал, сказали только, что подорвались на мине, все. Он без обеих ножек был, и мне даже не дали как-бы притронуться, ну я могла только его поцеловать, да, он открытый был, но только лицо. И то, с левой стороны, потому что с правой стороны у него через всю щеку было ранение. Мне его очень не хватает, очень… ”
Найближчим часом, особовий склад 93-ї бригади чекає відновлення боєздатностіта інтенсивні навчання під керівництвом іноземних інстукторів. А поки що — заслужений відпочинок у рідних домівках.
 Бойцы АТО “Сейчас видчуваю на данный момент, вы знаете, это как вот то, еще в каком-то мгновении, мы еще реально всеми мыслями там, но не дома. А когда жену обнял дома!! Уже хорошо!!” “Радість, що ми повернулись додому живі і неушкоджені до своїх родин.” “На родной земле! Сейчас увижу родных, близких, поеду в увольнение. Дочке 4 годика, жена, ждут!!”
Попереду — нові випробування. Бойові дії тривають. Не всі окуповані території звільнені. Державний контроль ще не взято під контроль. Можливо саме в цьому й буде наступна місія нового особистого складу легендарної 93-ї бригади.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 березня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Март, 18:52
Навесні в Україні будуть друкувати підручники та книги для дітей на екологічно чистому папері

Для чого це потрібно? “Це видання, де особливо потрібно не тільки високоякісне відтворення кольорових ілюстрацій й висока механічна міцність, а

18 Март, 16:41
Більше зелені та зон для відпочинку: У Дніпрі обговорили модернізацію публічних просторів міста 

У Дніпрі, в «Музеї українського живопису», відбувся круглий стіл «Публічні простори сучасного міста». Його організувало Комунальне підприємство «Школа сучасного образотворчого

18 Март, 16:02
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Март, 18:18
З’єднуємо зручним наземним переходом корпуси дитячої обласної лікарні – Валентин Резніченко 

Дитяча обласна клінічна лікарня – один із найпотужніших медзакладів Дніпропетровщини. Там – висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання та якісні послуги. Щоправда,

15 Март, 15:56
Охоронець приватної лазні вогнгасником убив товариша по чарці (КОМЕНТАР)

  Вогнегасником проломив жертві черепа. На Дніпропетровщині затримали 27-річного охоронця приватної лазні, який на робочому місті жорстоко вбив товариша по

14 Март, 21:09
Прогноз погоди на п’ятницю, 15 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

14 Март, 19:02
12 учнів 112 школи Дніпра потрапили у лікарню із симптомами гострої кишкової інфекції (КОМЕНТАР)

Наразі у закладі працюють спеціалісти Держпродспоживслужби - з'ясовують причини масової захворюваності. Медики кажуть: стан дітей стабільний. Ті, які поступили на

14 Март, 18:56