25 Июль, 14:54

У будівлі ДніпроОДА відкрилась виставка «Батьки бійців АТО» (ВІДЕО)

 

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2017/07/25__SYuZh_Markov_vistavka.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2017/07/25__SYuZh_Markov_vistavka.jpg type=site]

Олександр служив у 59-ій бригаді польового вузла зв’язку з 2015 року. У фотовиставці взяв участь разом із мамою Валентиною — отримали тільки позитивні емоції. Розповідає: коли його викликали у військкомат — батьки не знали, що сина відправлять на війну.

Олександр Пономаренко, учасник виставки: «Знали как бы, что мы в армию пошли. А что туда попали — уже узнали через месяц. Просто потому, что надо было документы собирать и так далее. Ну что, ну поплакали, огорчились. Потом вроде ничего, нормально.
Усього у третій частині фотопроекту взяли участь шість бійців із різних військових підрозділів: 25 бригада, 20 батальйон та батальйон “Донбас”. Організатори намагаються максимально представити підрозділи, що їх сформували в Дніпропетровській області.
Наталія Шуліка, координаторка центру домопоги учасникам АТО: «Принимая участие в этом проекте, всё больше и больше ребят отзывается, и просят в следующую часть проекта: «Пригласите нас, мы тоже готовы сниматься». Хотя первоначально была какая-то такая настороженность, может быть, недоверие. Каждая часть выставки, она отражает ради кого, собственно, ребята находятся в АТО, ради кого они защищают и кого, в первую очередь, они защищают там, на передовой».

Виставка триватиме впродовж місяця в холі обласної адміністрації, а потім поїде районами Дніпропетровщини. Роботу над наступним етапом проекту розпочнуть у серпні, він буде називатися “Війна та кохання”.

Автор — Георгій Марков

Камера — Макс Бодриченко

Вибір редакції

«Хунта» закривається: волонтерський проект одягу та аксесуарів назвав останній день роботи

Проект "Hunta" заснував Леонід Краснопольский. З початком війни на Донбасі Леонід, уродженець Донецька,  разом із дружиною Ольгою почав допомагати українській армії

16 Июль, 00:41
На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27