26 Июль, 12:32

Бійці, як діти: світлини учасників бойових дій разом з батьками виставили в Дніпропетровській ОДА (відео)

  Фотопроект “Заради них” триває — в Дніпропетровській ОДА представили виставку світлин, що на них зображені бійці АТО разом із батьками. Це вже третя частина проекту, попередні присвячувалися ветеранам АТО і Другої світової війни, а також військовим і їхнім дітям. Олександр служив у 59-ій бригаді польового вузла зв*язку з 2015 року. У фотовиставці взяв участь разом із мамою Валентиною — отримали тільки позитивні емоції. Розповідає: коли його викликали у військкомат — батьки не знали, що сина відправлять на війну.
Олександр_Пономаренко_учасник_виставки: Знали как бы, что мы в армию пошли. А что туда попали — уже узнали через месяц. Просто потому, что надо было документы собирать и так далее. Ну что, ну поплакали, огорчились. Потом вроде ничего, нормально.
Усього у третій частині фотопроекту взяли участь шість бійців із різних військових підрозділів: 25 бригада, 20 батальйон та батальйон “Донбас”. Організатори намагаються максимально представили підрозділи, що їх сформували в Дніпропетровській області.
Наталія_Шуліка_координаторка_центру_домопоги_учасникам_АТО: Принимая участие в этом проекте всё больше и больше ребят отзывается, и просят в следующую часть проекта: «Пригласите нас, мы тоже готовы сниматься». Хотя первоначально была какая-то такая настороженность, может быть недоверие. Каждая часть выставки она отражает ради кого, собственно, ребята находятся в АТО, ради кого они защищают и кого, в первую очередь, они защищают там, на передовой.
Виставка триватиме впродовж місяця в холі обласної адміністрації, а потім поїде районами Дніпропетровщини. Роботу над наступним етапом проекту розпочнуть у серпні, він буде називатися “Війна та кохання”. Георгій Марков, Макс Бодриченко. Новини 9 каналу.

Вибір редакції

Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58
День Металурга у Дніпрі святкуватимуть разом із Сергієм Бабкіним і гуртом O`Torvald

У Дніпрі 20 липня о честь святкування Дня металурга відбудеться безкоштовний концерт, чере який  буде перекрито частину проспекту Петра Калнишевського.

17 Июль, 19:33
Проект «Наш острів» у Дніпрі: три музичні фестивалі на Монастирському острові (ВІДЕО)

    Уже цього тижня Дніпро охопить фестивальне божевілля. Три музичні події міжнародного рівня — “Джаз на Дніпрі”, “Облака” та

16 Июль, 23:39
Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня 2019, Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня, середу. Дніпро і область  

16 Июль, 23:30