07 Август, 17:01

Настільні ігри просто неба — відновлення забутої традиції на березі Дніпра (ВІДЕО)

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2020/08/11__SYuZh__Ekhnova__Igry.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2020/08/11__SYuZh__Ekhnova__Igry.jpg type=site]

Якщо сучасні діти у щось і грають, то скоріш за все у комп’ютерні ігри. Настільні ігри зараз мають набагато меншу популярність. Аби довести дніпровцям, що цей вид дозвілля не менш веселий та захоплювальний, на Січеславській набережній провели зустріч-ігротеку.

“В таку спеку не хочеться навіть з дому виходити — покажчик термометру становить близько 40 градусів. Не дивлячись на це, жителька міста Тетяна запрошує усіх бажаючих завітати на набережну —  тут відбувається дещо справді цікаве, подивимось?”

Замість того, аби сидіти під кондиціонерами, дніпропцям пропонують справжній інтерактив. Під деревами на березі Дніпра працівники інтернет-сайту з продажу настільних ігор постелили коврики, запросили гостей та принесли ігри на будь-який смак та вік. Тут усім відома “Монополія”, “Alias”, “Экивоки”, але є і більш складні та розвиваючі ігри — “Мачі Коро”, “Геометрія уяви”, “Королівська пошта”, “Ticket to write” та інші.

 Тетяна Золотова — працівник інтернет-сайту, організатор інтерактивної зустрічі: “Мы организовываем досуг для всей семьи, основанный в большей степени на настольных играх, на развивающих, обучающих, развлекающих. Мы стараемся сделать такое место, где люди могут знакомиться, общаться, самовыражаться”.

Будь-яка настільна гра — це можливість спілкування. Зараз такий вид дозвілля майже “канув у лету”. Але раніше, за часів СРСР, він був улюбленою справою. Літніми вечорами люди збиралися у дворах: пенсіонери та робітники віддавали перевагу доміно, інтелектуали змагалися у шахи, молодь захоплювалася грою на гітарі та “підкидним дурнем”. Усе це — приємні спогади та неповторна атмосфера, яку не створить жоден Play Station. Тож відновлювати традиції живого спілкування за настільними іграми — справа добра. Надзвичайно важливо і те, що такі ігри допомагають налагодити комунікацію між батьками та дітьми. Дорослі любителі настільних ігор навчають малечу правилам, а вона — ділиться з нами враженнями.

Илля — гість: Турбощет зеленый и.. мне все равно, мне все понравятся”.

Юра — гість: «На них нарисована картинка и надо ее описать. Кто угадал шо это, тот получает карточку и может сделать ход ”.

Тетяна Золотова — працівник інтернет-сайту, організатор інтерактивної зустрічі: “Очень интересно, что игры, которые от 8 лет, в них замечательно играют и взрослые ”.

Не тільки зблизити та розважити, а й лікувати — настільні ігри добре впливають на психіку як дитини, так і дорослого. Розвивають дрібну моторику, особистісні якості та навіть здібності. Сподіваймося, що зустрічі-ігротеки стануть доброю традицією нашого міста.

Автор — Марія Єхнова

Камреа — Максим Бодріченко

 

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59