19 Сентябрь, 18:10

У Дніпрі відсвяткували День батька, цього разу — з військовими та пожежниками(ВІДЕО)

16 вересня в парку імені Лазара Глоби відсвяткували День батька.

Дар’я Біла, заступниця директора департамента гуманітарної політики: «Дуже приємно, що  нарешті у нас ця радянщина відходить і все більше татусів залучається до виховання дітей».

Андрій Редькін, координатор Міжнародного центру батьківства в дніпропетровській області: «Мероприятие проходит седьмой год подряд. Мероприятие направлено на общение ребенка с отцом. Мы хотим, чтобы это время, которое отцы проводят здесь с детьми, именно полностью уделялось для детей».

Для гостей приготували більше двадцяти конкурсів та майстер-класів. Батьків та дітей вчили плетінню з лози, різьбленню по дереву, плетінню з бісеру, ліпленню. Дорослі могли позмагатись за звання кращого тата, потягати машину та поговорити з дітьми наодинці в кафе “Тет-а-тет”. Також для батьків підготували виступи різні дитячі гуртки — від спортсменів до танцівників.

Обійтися без гендерних стереотипів нам поки що не вдається: якщо чоловіки — так неодмінно військові, рятувальники чи спортсмени. Отже одним із центрів тато-дня стала виставка військової техніки. Бажаючих фотографуватися на фоні бойових машин, вчитися збирати автомати Калашникова, правильно тримати в руках гранатомет РПГ та приміряти каски і бронежилети було чимало.

 

Юрій Гапонов, полковник, методист Науково-методичного центру управління освіти: «Наше майбутнє, наші діти — це саме головне. Вони повинні бути справжніми патріотами нашої держави, знати військову справу, тому що, як кажуть, порох завжди треба тримати сухим».

Разом із військовими розважали дітей з батьками і рятувальники.

Гості свята програмою на День батька задоволені — порівнювати їм нема з чим.

Володимир та Варвара Яценко: «Мы уже везде принимали участие — и конкурс (машину тянули), и комплименты, и кроссворды разгадывали. А сейчас вот с одного мастер-класса идем на другой — автомат Калашникова показывать», — «А что вам больше всего понравилось?» — «Вообще, конечно, очень хорошая организация — умницы-молодцы, ну и, конечно, автомобиль — не часто тянешь автомобиль», — «А тебе что понравилось?» -«Я пока только на одном мастер-классе была. Мне понравилась резьба по дереву».

А ми наступного року сподіваємось на День батька побачити майстер-класи від чоловіків-кутюр’є, перукарів, кондитерів чи флористів. Війна війною, а тата бувають різні.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Макс Бодриченко

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26