19 Сентябрь, 18:10

У Дніпрі відсвяткували День батька, цього разу — з військовими та пожежниками(ВІДЕО)

16 вересня в парку імені Лазара Глоби відсвяткували День батька.

Дар’я Біла, заступниця директора департамента гуманітарної політики: «Дуже приємно, що  нарешті у нас ця радянщина відходить і все більше татусів залучається до виховання дітей».

Андрій Редькін, координатор Міжнародного центру батьківства в дніпропетровській області: «Мероприятие проходит седьмой год подряд. Мероприятие направлено на общение ребенка с отцом. Мы хотим, чтобы это время, которое отцы проводят здесь с детьми, именно полностью уделялось для детей».

Для гостей приготували більше двадцяти конкурсів та майстер-класів. Батьків та дітей вчили плетінню з лози, різьбленню по дереву, плетінню з бісеру, ліпленню. Дорослі могли позмагатись за звання кращого тата, потягати машину та поговорити з дітьми наодинці в кафе “Тет-а-тет”. Також для батьків підготували виступи різні дитячі гуртки — від спортсменів до танцівників.

Обійтися без гендерних стереотипів нам поки що не вдається: якщо чоловіки — так неодмінно військові, рятувальники чи спортсмени. Отже одним із центрів тато-дня стала виставка військової техніки. Бажаючих фотографуватися на фоні бойових машин, вчитися збирати автомати Калашникова, правильно тримати в руках гранатомет РПГ та приміряти каски і бронежилети було чимало.

 

Юрій Гапонов, полковник, методист Науково-методичного центру управління освіти: «Наше майбутнє, наші діти — це саме головне. Вони повинні бути справжніми патріотами нашої держави, знати військову справу, тому що, як кажуть, порох завжди треба тримати сухим».

Разом із військовими розважали дітей з батьками і рятувальники.

Гості свята програмою на День батька задоволені — порівнювати їм нема з чим.

Володимир та Варвара Яценко: «Мы уже везде принимали участие — и конкурс (машину тянули), и комплименты, и кроссворды разгадывали. А сейчас вот с одного мастер-класса идем на другой — автомат Калашникова показывать», — «А что вам больше всего понравилось?» — «Вообще, конечно, очень хорошая организация — умницы-молодцы, ну и, конечно, автомобиль — не часто тянешь автомобиль», — «А тебе что понравилось?» -«Я пока только на одном мастер-классе была. Мне понравилась резьба по дереву».

А ми наступного року сподіваємось на День батька побачити майстер-класи від чоловіків-кутюр’є, перукарів, кондитерів чи флористів. Війна війною, а тата бувають різні.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Макс Бодриченко

Вибір редакції

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня (КОМЕНТАР)

Перший Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2018 почнеться 28 вересня Уже за тиждень стартує перший міжнародний книжковий фестиваль у Дніпрі Book

21 Сентябрь, 20:30
Талановиті леви Олексія Пінка запрошують дніпрян у цирк на відкриття нового сезону (ВІДЕО)

Леви та поні: цирк Дніпра запрошує на відкриття нового сезону Дніпровський державний цирк знову зустрічає гостей. Прем`єрна програма нового сезону 

21 Сентябрь, 17:47
Увага! У 5-річного Івана лімфома Ходжкіна, потрібні гроші на операцію (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГАУвага! 5-річному Івану потрібні гроші на операцію з видалення лімфовузлів Допомоги потребує п'ятирічний Іван Сидоров. Діагноз: Лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна)

21 Сентябрь, 17:15
Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю (ВІДЕО)

Кутовий мурал і флешмоб — університет ім. Альфреда Нобеля відзначив 25-ту річницю Університету ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі цього року

21 Сентябрь, 17:01
Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня (ВІДЕО)

Сонячна субота і злива в неділю: прогноз погоди на вихідні, 22 та 23 вересня  

21 Сентябрь, 15:24
Помаранчеві зони на Новому мості — що вони означають? (КОМЕНТАР)

Помаранчеві зони на Новому мості - що вони означають?   18 вересня на місцях ремонту Центрального мосту Дніпра з'явилися помаранчеві

21 Сентябрь, 08:17
Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня (КОМЕНТАР)

Олімпійський урок за участю відомих спортсменів відбудеться у Дніпрі 25 вересня

20 Сентябрь, 21:09
Театр ім.Шевченка готується до відкриття 101-го театрального сезону (ВІДЕО)

100 років першому державному драматичному театру України і 101 театральний сезон. До дня народження театру Шевченка тут ремонтують дах, фасад,

20 Сентябрь, 16:37