19 Сентябрь, 18:10

У Дніпрі відсвяткували День батька, цього разу — з військовими та пожежниками(ВІДЕО)

16 вересня в парку імені Лазара Глоби відсвяткували День батька.

Дар’я Біла, заступниця директора департамента гуманітарної політики: «Дуже приємно, що  нарешті у нас ця радянщина відходить і все більше татусів залучається до виховання дітей».

Андрій Редькін, координатор Міжнародного центру батьківства в дніпропетровській області: «Мероприятие проходит седьмой год подряд. Мероприятие направлено на общение ребенка с отцом. Мы хотим, чтобы это время, которое отцы проводят здесь с детьми, именно полностью уделялось для детей».

Для гостей приготували більше двадцяти конкурсів та майстер-класів. Батьків та дітей вчили плетінню з лози, різьбленню по дереву, плетінню з бісеру, ліпленню. Дорослі могли позмагатись за звання кращого тата, потягати машину та поговорити з дітьми наодинці в кафе “Тет-а-тет”. Також для батьків підготували виступи різні дитячі гуртки — від спортсменів до танцівників.

Обійтися без гендерних стереотипів нам поки що не вдається: якщо чоловіки — так неодмінно військові, рятувальники чи спортсмени. Отже одним із центрів тато-дня стала виставка військової техніки. Бажаючих фотографуватися на фоні бойових машин, вчитися збирати автомати Калашникова, правильно тримати в руках гранатомет РПГ та приміряти каски і бронежилети було чимало.

 

Юрій Гапонов, полковник, методист Науково-методичного центру управління освіти: «Наше майбутнє, наші діти — це саме головне. Вони повинні бути справжніми патріотами нашої держави, знати військову справу, тому що, як кажуть, порох завжди треба тримати сухим».

Разом із військовими розважали дітей з батьками і рятувальники.

Гості свята програмою на День батька задоволені — порівнювати їм нема з чим.

Володимир та Варвара Яценко: «Мы уже везде принимали участие — и конкурс (машину тянули), и комплименты, и кроссворды разгадывали. А сейчас вот с одного мастер-класса идем на другой — автомат Калашникова показывать», — «А что вам больше всего понравилось?» — «Вообще, конечно, очень хорошая организация — умницы-молодцы, ну и, конечно, автомобиль — не часто тянешь автомобиль», — «А тебе что понравилось?» -«Я пока только на одном мастер-классе была. Мне понравилась резьба по дереву».

А ми наступного року сподіваємось на День батька побачити майстер-класи від чоловіків-кутюр’є, перукарів, кондитерів чи флористів. Війна війною, а тата бувають різні.

Автор — Ольга Самойленко

Камера — Макс Бодриченко

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57