02 Октябрь, 17:55

Увага, потрібен скейт-парк! Екстремали Дніпра просять у містян допомоги (ВІДЕО)

Мультиспортивний майданчик в одному з центральних парків Дніпра. Побудувати такий хочуть міські екстремали. Скейт-парк планують повністю бетонним — так стоятиме довше, кажуть спортсмени. На реалізацію мрії необхідні 963 тисячі гривень. Надати потрібну суму може дніпровська влада. Але для цього проект мають підтримати городяни. Проголосувати за нього можна онлайн — на сторінці бюджету участі.

Богдан Пацаль, 3 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Я хочу, чтобы построили проект 241 для экстрима. Там можно участвовать на BMX, на велосипедах, на скейтах, на роликах, на самокатах».

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Он позволяет нескольким видам спорта реализовываться. Это скейтбординг, роллер спорт, BMX, скутеринг. Там еще добавлена паркур-площадка и скалодром».

Із цих шести видів спорту половина вже увійшла до Олімпійських Ігор. Однак готувати чемпіонів у Дніпрі немає де. Усі майданчики  зазвичай закриті для пересічних любителів  та і оснащені недостатньо.

Валерія Талюра, 2 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Скейт-парк, который мы хотим построить, очень важен для развития своего скилла — уровня катания. Во многих городах Украины есть эти скейт-парки — там немного выше уровень катания у людей, потому что там есть возможности тренироваться. У нас такой возможности нет — у нас нет открытого скейт-парка, доступного для всех».

Євгеній Холод, тренер із ролер спорту: «Харьков, Киев, даже вот Каменское — 2 скейт-парка, Зеленодольск, в Одессе построили. У меня скоро сложится такое впечатление, что везде будет всё хорошо, кроме Днепропетровска».

Екстремали кажуть: спроектований ними скейт-парк буде відкритим для всіх. Обіцяють: протягом одного сезону він збільшить кількість спортивної молоді у тричі. На майданчику зможуть одночасно тренуватися 50 людей віком від 4-х років.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Ролики и велосипеды — это самый продаваемый инвентарь для дошкольного и младшего школьного возраста. По статистике, примерно у каждого третьего ребенка есть ролики и велосипед».

Тож варто лише зацікавити дитину. Батькам тренери радять не боятися: загроза травматизму — перебільшена.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Вопрос травматичности обычно, как правило, задают люди, которые ни разу не пробовали стоять на коньках, судя по всему. Ни на ролика, ни на велосипеде. Этот вопрос можно переформатировать: «Будете ли вы делать трюк, который вы не умеете делать?». Я думаю, нет. И дети перед тем, как сделать какой-то трюк, проходят тренировку».

До кінця голосування за розподіл міських коштів лишилося всього-навсього 9 днів. Сайт бюджету участі ви бачите на ваших екранах. Екстремали Дніпра просять підтримки городян: проект 241 необхідний для розвитку спорту.

Автор — Юлія Красовська

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53