02 Октябрь, 17:55

Увага, потрібен скейт-парк! Екстремали Дніпра просять у містян допомоги (ВІДЕО)

Мультиспортивний майданчик в одному з центральних парків Дніпра. Побудувати такий хочуть міські екстремали. Скейт-парк планують повністю бетонним — так стоятиме довше, кажуть спортсмени. На реалізацію мрії необхідні 963 тисячі гривень. Надати потрібну суму може дніпровська влада. Але для цього проект мають підтримати городяни. Проголосувати за нього можна онлайн — на сторінці бюджету участі.

Богдан Пацаль, 3 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Я хочу, чтобы построили проект 241 для экстрима. Там можно участвовать на BMX, на велосипедах, на скейтах, на роликах, на самокатах».

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Он позволяет нескольким видам спорта реализовываться. Это скейтбординг, роллер спорт, BMX, скутеринг. Там еще добавлена паркур-площадка и скалодром».

Із цих шести видів спорту половина вже увійшла до Олімпійських Ігор. Однак готувати чемпіонів у Дніпрі немає де. Усі майданчики  зазвичай закриті для пересічних любителів  та і оснащені недостатньо.

Валерія Талюра, 2 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Скейт-парк, который мы хотим построить, очень важен для развития своего скилла — уровня катания. Во многих городах Украины есть эти скейт-парки — там немного выше уровень катания у людей, потому что там есть возможности тренироваться. У нас такой возможности нет — у нас нет открытого скейт-парка, доступного для всех».

Євгеній Холод, тренер із ролер спорту: «Харьков, Киев, даже вот Каменское — 2 скейт-парка, Зеленодольск, в Одессе построили. У меня скоро сложится такое впечатление, что везде будет всё хорошо, кроме Днепропетровска».

Екстремали кажуть: спроектований ними скейт-парк буде відкритим для всіх. Обіцяють: протягом одного сезону він збільшить кількість спортивної молоді у тричі. На майданчику зможуть одночасно тренуватися 50 людей віком від 4-х років.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Ролики и велосипеды — это самый продаваемый инвентарь для дошкольного и младшего школьного возраста. По статистике, примерно у каждого третьего ребенка есть ролики и велосипед».

Тож варто лише зацікавити дитину. Батькам тренери радять не боятися: загроза травматизму — перебільшена.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Вопрос травматичности обычно, как правило, задают люди, которые ни разу не пробовали стоять на коньках, судя по всему. Ни на ролика, ни на велосипеде. Этот вопрос можно переформатировать: «Будете ли вы делать трюк, который вы не умеете делать?». Я думаю, нет. И дети перед тем, как сделать какой-то трюк, проходят тренировку».

До кінця голосування за розподіл міських коштів лишилося всього-навсього 9 днів. Сайт бюджету участі ви бачите на ваших екранах. Екстремали Дніпра просять підтримки городян: проект 241 необхідний для розвитку спорту.

Автор — Юлія Красовська

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Повернення через 47 років. Важкоатлетичну вправу ZhimLift відродили в Україні (ВІДЕО)

“Жим штанги стоячи”. Ця важкоатлетична вправа пішла у забуття 47 років тому. Світові турніри виключили її із правил через підвищений

24 Июнь, 18:15
Другий книжковий форум Book Space відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Книжкові вихідні добігли кінця. Усі, хто встиг прийти на книжковий Міжнародний фестиваль Book Space, тепер хизуються стосами книжок у соцмережах

24 Июнь, 18:07
Прогноз погоди на 25 червня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Июнь, 17:40
У США представники мерії Дніпра отримали книжкове поповнення для бібліотеки ім. Джона Маккейна та запрошення виступити в Гарвардському університеті 

Делегація мерії Дніпра перебуває у відрядженні в Сполучених Штатах Америки. Представники команди мера Бориса Філатова побували, зокрема у Портленді, де

24 Июнь, 16:34
Держстат оприлюднив структуру населення України

 

24 Июнь, 15:37
Одне з найбільших теплопостачальних підприємств Дніпра «Теплоенерго» підготувалося до опалювального сезону на понад 40%

Дніпро готується до опалювального сезону. Так, на найбільшому теплопостачальному комунальному підприємстві «Теплоенерго», яке опалює понад 80% міста, складено відповідні графіки

24 Июнь, 13:47
Капітально відремонтували 15 км автошляху Вільне-Гвардійське – Валентин Резніченко 

Два шари асфальту, яскрава розмітка, сучасні світловідбивачі. 15 км дороги Вільне-Гвардійське вже з новим покриттям. Про це повідомив голова Дніпропетровської

24 Июнь, 12:41
Увага! 25 червня тимчасово відключать воду на ж\м Придніпровський

Тимчасово відключать воду на ж/м Придніпровський 25 червня

24 Июнь, 12:06