02 Октябрь, 17:55

Увага, потрібен скейт-парк! Екстремали Дніпра просять у містян допомоги (ВІДЕО)

Мультиспортивний майданчик в одному з центральних парків Дніпра. Побудувати такий хочуть міські екстремали. Скейт-парк планують повністю бетонним — так стоятиме довше, кажуть спортсмени. На реалізацію мрії необхідні 963 тисячі гривень. Надати потрібну суму може дніпровська влада. Але для цього проект мають підтримати городяни. Проголосувати за нього можна онлайн — на сторінці бюджету участі.

Богдан Пацаль, 3 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Я хочу, чтобы построили проект 241 для экстрима. Там можно участвовать на BMX, на велосипедах, на скейтах, на роликах, на самокатах».

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Он позволяет нескольким видам спорта реализовываться. Это скейтбординг, роллер спорт, BMX, скутеринг. Там еще добавлена паркур-площадка и скалодром».

Із цих шести видів спорту половина вже увійшла до Олімпійських Ігор. Однак готувати чемпіонів у Дніпрі немає де. Усі майданчики  зазвичай закриті для пересічних любителів  та і оснащені недостатньо.

Валерія Талюра, 2 роки займається ролер спортом, бере участь у змаганнях: «Скейт-парк, который мы хотим построить, очень важен для развития своего скилла — уровня катания. Во многих городах Украины есть эти скейт-парки — там немного выше уровень катания у людей, потому что там есть возможности тренироваться. У нас такой возможности нет — у нас нет открытого скейт-парка, доступного для всех».

Євгеній Холод, тренер із ролер спорту: «Харьков, Киев, даже вот Каменское — 2 скейт-парка, Зеленодольск, в Одессе построили. У меня скоро сложится такое впечатление, что везде будет всё хорошо, кроме Днепропетровска».

Екстремали кажуть: спроектований ними скейт-парк буде відкритим для всіх. Обіцяють: протягом одного сезону він збільшить кількість спортивної молоді у тричі. На майданчику зможуть одночасно тренуватися 50 людей віком від 4-х років.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Ролики и велосипеды — это самый продаваемый инвентарь для дошкольного и младшего школьного возраста. По статистике, примерно у каждого третьего ребенка есть ролики и велосипед».

Тож варто лише зацікавити дитину. Батькам тренери радять не боятися: загроза травматизму — перебільшена.

Максим Семенов, президент Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту: «Вопрос травматичности обычно, как правило, задают люди, которые ни разу не пробовали стоять на коньках, судя по всему. Ни на ролика, ни на велосипеде. Этот вопрос можно переформатировать: «Будете ли вы делать трюк, который вы не умеете делать?». Я думаю, нет. И дети перед тем, как сделать какой-то трюк, проходят тренировку».

До кінця голосування за розподіл міських коштів лишилося всього-навсього 9 днів. Сайт бюджету участі ви бачите на ваших екранах. Екстремали Дніпра просять підтримки городян: проект 241 необхідний для розвитку спорту.

Автор — Юлія Красовська

Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52