06 Октябрь, 17:34

У лікарні ім. Мечникова день донора: станом на 10 ранку зареєструвалось 200 людей і черги не меншали (ВІДЕО)

Черга в лікарні — не завжди погано. Цього разу в ній стоять здорові люди, які прийшли здати кров для поранених бійців АТО та інших пацієнтів. Цей День донора в лікарні Мечникова — сімнадцятий.

Сергій Риженко, головний лікар ОКЛ ім. Мечникова: «Уже записалось 200 человек. Мы надеемся провести очень хороший День донора, потому что люди пришли поделиться своей кровью и частью своей души по зову сердца».

  Поділитись кров’ю прийшов і заслужений донор України Володимир Ніколаєв. Чоловіку вже 71 і на його рахунку понад 700 здач крові. Для Володимира донорство — не лише добра справа, а й обов’язок, тому зупинятись він не збирається.
Володимир Ніколаєв, заслужений донор України: «В ту организацию, в которой я работал, пришел комсорг и говорит: «Ребята, в роддоме, который рядом, есть нужда в донорской крови — пошли посдаем кровь». Пошли — и все».

Більшість присутніх на Дні донора не вперше. Вадим здає кров уже всьоме та переконує: його здоров’ю донорство не шкодить, а іншим — допомагає.

 
Вадим Думінський, донор: «Бывает иногда тяжеловато — спать хочется, а иногда даже лучше — самочувствие улучшается”.

Підтверджують слова Вадима і медики: здати кров, якщо немає протипоказань, нвіть корисно для організму донора. Організаційно це теж нескладно: прийти до лікарні чи банку крові з паспортом та копією ідентифікаційного коду та пройти нескладну процедуру реєстрації. Важливо пам’ятати, що на момент здачі крові не можна бути застудженим, хворим на алергію або приймати медичні препарати.

  Автор — Ольга Самойленко Камера — Макс Бодріченко      

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44