26 Октябрь, 19:08

Флотилію юних моряків і річників у Дніпрі виселяють із приміщення (відео)

 

Флотилія без флоту, а тепер ще і без будівлі. З 22 жовтня навколо будівлі міської флотилії юних моряків та річковиків не вщухає скандал. Майно із кабінетів, що в них базувались дитячі гуртки, почали вивозити до міського палацу дітей та юнацтва. Як кажуть керівники творчих колективів, їх ніхто про переїзд не повідомляв. Більш того — дозвільних документів на вивіз майна вони не бачили. Керівництво флотилії на всі питання відповідає, що все добре, а детально коментувати ситуацію — відмовляється. Батьки кажуть — переїзд гуртків ініціювали для того, щоб відібрати будівлю. Бо вона знаходиться в центрі міста.

Батьки запанікували першими. Розповідають — ще влітку чули плітки про майбутній переїзд гуртків. Але не звертали на це увагу. Декілька днів тому на зборах виконуюча обов`язки директора повідомила — найближчим часом всі гуртки перенесуть у палац дітей та юнацтва, що він знаходиться біля водної бази флотилії. Але підтверджуючих документів вона не надала.

Розмовам про флотилію, насправді, вже не один рік. Дорослі кажуть — думають, що за допомогою переїзду будівлю просто хочуть комусь віддати. Адже вона достатньо велика та знаходиться у центрі міста.

Альтернатив у гуртків не багато — або припиняти діяльність, або шукати інші приміщення. Адміністративний директор хореографічної театр-студії “Бриз” Василь Афанасьєв каже: міська рада запропонувала їм кабінет у палаці дітей та юнацтва, але замість 5 днів роботи залишили тільки 3.

Наступного дня після зборів із будівлі флотилії почали вивозити меблі. Представники департаменту гуманітарної політики, якому підпорядковується навчальний заклад, кажуть: переїзд — не раптовий, його готували декілька місяців. Під час його підготовки, чиновники з*ясували, що начебто деякі гуртки — комерційні, вони не входять у склад флотилії та беруть гроші за свої заняття. Із такими вони розірвали співробітництво.

Але всі гуртки, що функціонували на базі флотилії, є її частиною. Вони безкоштовні та є в офіційному розкладі навчального закладу. Ніяких зайвих занять у ній не проходить. А весь перший поверх взагалі нещодавно зайняв технічний відділ департамету гуманітарної політики.

Тож маємо дві протилежні точки зору і зовсім небагато відповідей. Міська влада каже, що перенесення гуртків флотилії поближче до води — рішення давнє і раціональне. Батьки і викладачі кажуть інше — їх ніхто не попередив, а саму ситуацію детальніше не пояснюють.

За час підготовки сюжету стало відомо, що виконуюча обов*язки директора позашкільного навчального закладу звільнилася за власним бажанням.

А головне питання поки що також без відповіді — навіщо консервувати будівлю флотилії, яка знаходиться в центрі міста? І що з нею станеться в подальшому?

9 канал стежить за ситуацією.

Аліна Елєвтєрова, Данило Уралов, Макс Бодріченко, Олександр Вернігоров, новини 9 каналу

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26