26 Октябрь, 19:08

Флотилію юних моряків і річників у Дніпрі виселяють із приміщення (відео)

 

Флотилія без флоту, а тепер ще і без будівлі. З 22 жовтня навколо будівлі міської флотилії юних моряків та річковиків не вщухає скандал. Майно із кабінетів, що в них базувались дитячі гуртки, почали вивозити до міського палацу дітей та юнацтва. Як кажуть керівники творчих колективів, їх ніхто про переїзд не повідомляв. Більш того — дозвільних документів на вивіз майна вони не бачили. Керівництво флотилії на всі питання відповідає, що все добре, а детально коментувати ситуацію — відмовляється. Батьки кажуть — переїзд гуртків ініціювали для того, щоб відібрати будівлю. Бо вона знаходиться в центрі міста.

Батьки запанікували першими. Розповідають — ще влітку чули плітки про майбутній переїзд гуртків. Але не звертали на це увагу. Декілька днів тому на зборах виконуюча обов`язки директора повідомила — найближчим часом всі гуртки перенесуть у палац дітей та юнацтва, що він знаходиться біля водної бази флотилії. Але підтверджуючих документів вона не надала.

Розмовам про флотилію, насправді, вже не один рік. Дорослі кажуть — думають, що за допомогою переїзду будівлю просто хочуть комусь віддати. Адже вона достатньо велика та знаходиться у центрі міста.

Альтернатив у гуртків не багато — або припиняти діяльність, або шукати інші приміщення. Адміністративний директор хореографічної театр-студії “Бриз” Василь Афанасьєв каже: міська рада запропонувала їм кабінет у палаці дітей та юнацтва, але замість 5 днів роботи залишили тільки 3.

Наступного дня після зборів із будівлі флотилії почали вивозити меблі. Представники департаменту гуманітарної політики, якому підпорядковується навчальний заклад, кажуть: переїзд — не раптовий, його готували декілька місяців. Під час його підготовки, чиновники з*ясували, що начебто деякі гуртки — комерційні, вони не входять у склад флотилії та беруть гроші за свої заняття. Із такими вони розірвали співробітництво.

Але всі гуртки, що функціонували на базі флотилії, є її частиною. Вони безкоштовні та є в офіційному розкладі навчального закладу. Ніяких зайвих занять у ній не проходить. А весь перший поверх взагалі нещодавно зайняв технічний відділ департамету гуманітарної політики.

Тож маємо дві протилежні точки зору і зовсім небагато відповідей. Міська влада каже, що перенесення гуртків флотилії поближче до води — рішення давнє і раціональне. Батьки і викладачі кажуть інше — їх ніхто не попередив, а саму ситуацію детальніше не пояснюють.

За час підготовки сюжету стало відомо, що виконуюча обов*язки директора позашкільного навчального закладу звільнилася за власним бажанням.

А головне питання поки що також без відповіді — навіщо консервувати будівлю флотилії, яка знаходиться в центрі міста? І що з нею станеться в подальшому?

9 канал стежить за ситуацією.

Аліна Елєвтєрова, Данило Уралов, Макс Бодріченко, Олександр Вернігоров, новини 9 каналу

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09