30 Октябрь, 18:32

Запах газу і труп коммунальника у котельні: вихідними мешканці будинку номер 36 вулиці Володимира Великого стали свідками та мало не жертвами трагедії (ВІДЕО)

У п’ятницю по обіді тепловики почали запускати котельню на вулиці Володимира Великого. Співробітник, літній чоловік, після запуску лишився у підвалі сам — слідкувати за обладнанням. Близько десятої вечора мешканці перших поверхів запанікували — відчули сильний запах газу. Котельня була замкнена, крізь шпарини тхнуло газом. При цьому ніхто не бачив, чи виходив майстер. Люди телефонують дільничному котельні та в службу порятунку, ламають решітки, приносять старі ключі — іншими словами намагаються якнайшвидше відкрити підвал. Одним із ключів двері котельні таки вдалося відкрити.  
Любов Богоявленьска, мешканка будинку: «Человек уже находился возле двери, в сознании как бы… без сознания, ну, мы надеялись. Вытащили его срочно на улицу, начали вызывать скорую помощь. Приехали в течение трех минут, установили факт смерти».
Свідки розповідають: газівники, що прибули за викликом, навіть не перевірили, що всередині.  
Оксана Альошина, мешканка будинку: «У них с собой не было противогазов, и потому они туда не пошли. Просто сверху перекрыли вентиль и на этом все закончилось».
Намагаємося звернутися до «Дніпрогазу»… Потім вийшов чоловік, який відмовився представлятися.
«Случай был в теплосети, их оператор погиб от угарного газа. Горгаз тут не при чем».
Рушаємо до тепловиків. Кажуть, міськрада заборонила давати будь-які коментарі, а у відділі праці установи навіть й не чули про цю подію.
«По поводу погибшего сотрудника вашего», – «Я ничего не даю», – «А к кому мы можем обратиться?» – «Не знаю. Руководства нет. Мы еще не знаем ничего».
Заступник мера по ЖКГ від коментарів також відмовляється. Проте ми все ж знайшли можливість задати питання особисто.  
Михайло Лисенко: «А кто говорит, что была утечка газа? Со слов человека, который сменил его на смене, он сказал, что он жаловался на плохое самочувствие. Родственники погибшего, т.е. его жена, которая с ним сейчас не проживает, она говорила, что ранее у него продолжительное время были проблемы с сердцем».
Михайло Лисенко підтверджує: він особисто заборонив тепловикам спілкуватися з пресою. І додає: витік газу дав би вибух. Але чому люди взялися опівночі ламати двері котельної, якщо не пахло одорантом природного газу? Власне чадний газ нічим не пахне, втім, поліція сьогодні каже: чоловік саме вчадів.  
Марія Стаднік, речниця ГУ НП України у Дніпрі: «Попередня причина смерті – отруєння угарним газом. На даний момент котельня, де сталася смерть чоловіка, опечатана, проводяться слідчі дії. За данним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 статті 71ї — порушення вимог законодавства про охорону праці».
Окремо слід зауважити, що рятувальники тієї ночі наказали мешканцям відкрити вікна й вийти з будинку, доки приміщення не провітряться.  

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57