30 Октябрь, 18:32

Запах газу і труп коммунальника у котельні: вихідними мешканці будинку номер 36 вулиці Володимира Великого стали свідками та мало не жертвами трагедії (ВІДЕО)

У п’ятницю по обіді тепловики почали запускати котельню на вулиці Володимира Великого. Співробітник, літній чоловік, після запуску лишився у підвалі сам — слідкувати за обладнанням. Близько десятої вечора мешканці перших поверхів запанікували — відчули сильний запах газу. Котельня була замкнена, крізь шпарини тхнуло газом. При цьому ніхто не бачив, чи виходив майстер. Люди телефонують дільничному котельні та в службу порятунку, ламають решітки, приносять старі ключі — іншими словами намагаються якнайшвидше відкрити підвал. Одним із ключів двері котельні таки вдалося відкрити.  
Любов Богоявленьска, мешканка будинку: «Человек уже находился возле двери, в сознании как бы… без сознания, ну, мы надеялись. Вытащили его срочно на улицу, начали вызывать скорую помощь. Приехали в течение трех минут, установили факт смерти».
Свідки розповідають: газівники, що прибули за викликом, навіть не перевірили, що всередині.  
Оксана Альошина, мешканка будинку: «У них с собой не было противогазов, и потому они туда не пошли. Просто сверху перекрыли вентиль и на этом все закончилось».
Намагаємося звернутися до «Дніпрогазу»… Потім вийшов чоловік, який відмовився представлятися.
«Случай был в теплосети, их оператор погиб от угарного газа. Горгаз тут не при чем».
Рушаємо до тепловиків. Кажуть, міськрада заборонила давати будь-які коментарі, а у відділі праці установи навіть й не чули про цю подію.
«По поводу погибшего сотрудника вашего», – «Я ничего не даю», – «А к кому мы можем обратиться?» – «Не знаю. Руководства нет. Мы еще не знаем ничего».
Заступник мера по ЖКГ від коментарів також відмовляється. Проте ми все ж знайшли можливість задати питання особисто.  
Михайло Лисенко: «А кто говорит, что была утечка газа? Со слов человека, который сменил его на смене, он сказал, что он жаловался на плохое самочувствие. Родственники погибшего, т.е. его жена, которая с ним сейчас не проживает, она говорила, что ранее у него продолжительное время были проблемы с сердцем».
Михайло Лисенко підтверджує: він особисто заборонив тепловикам спілкуватися з пресою. І додає: витік газу дав би вибух. Але чому люди взялися опівночі ламати двері котельної, якщо не пахло одорантом природного газу? Власне чадний газ нічим не пахне, втім, поліція сьогодні каже: чоловік саме вчадів.  
Марія Стаднік, речниця ГУ НП України у Дніпрі: «Попередня причина смерті – отруєння угарним газом. На даний момент котельня, де сталася смерть чоловіка, опечатана, проводяться слідчі дії. За данним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 статті 71ї — порушення вимог законодавства про охорону праці».
Окремо слід зауважити, що рятувальники тієї ночі наказали мешканцям відкрити вікна й вийти з будинку, доки приміщення не провітряться.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44