15 Ноябрь, 16:39

Борис Філатов про нового секретаря міськради: «Попереду у нас три роки плідної роботи»

У міській раді Дніпра у наступні три роки слід очікувати на плідну роботу на благо містян. Таку думку висловив мер Борис Філатов, коментуючи обрання депутата Олександра Санжари на посаду секретаря міськради.
«Він був моїм студентом, коли я викладав цивільне право у митній академії. Це – людина, яка пройшла зі мною по життю більше 20 років. Депутати таємним голосуванням підтримали його 52 голосами. Думаю, що пристрасті у нашій мерії нарешті вщухли. У нас попереду три роки спільної тяжкої роботи на благо містян», – сказав міський голова під час брифінгу щодо підсумків 26-ої чергової сесії.
Водночас, він зазначив, що попередні спроби обрати секретаря Дніпровської міської ради можна вважати системними помилками.
«Їх припускалися усі депутати міської ради, сподіваючись, що, обійнявши цю посаду, через якісь інтриги та внутрішні домовленості, їм вдасться створити у міськради другий центр впливу. Та такого не буде», – підкреслив Борис Філатов.
Як відомо, під час сьогоднішньої чергової сесії міськради Олександра Санжару депутати обрали новим секретарем міськради. Депутат з 2015 року займає посаду заступника мера Бориса Філатова.

Выбор редакции

На Дніпропетровщині розшукують бандитів, які намагалися підірвати місцевого підприємця(ВІДЕО)

Зухвальці, за допомогою магніту, заклали під колесо легковика гранату. Боєприпас мав здетонувати під час руху, втім, сталося диво. Хто попередив

16 Январь, 18:14
Життя за батьківщину: У Дніпрі покажуть фільм про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40
«Гаряча лінія» психологічної підтримки для АТОвців допомогла понад півтисячі людей у 2017 році

16 Январь, 15:08
Сміттєвий арт готують у Дніпрі — для нього мисткині збирають непотріб (відео)

  Сміттєвий арт готують у Дніпрі - мисткині збирали пакети та пляшки для перетворення їх на арт-об’єкти. Дніпрянки кажуть: це

16 Январь, 08:21
Долорес О’Ріордан, ірландська співачка і композитор, померла в Лондоні — повідомляє BBC

У Лондоні померла солістка ірландського гурту Cranberries Долорес О'Ріордан (Dolores Mary Eileen O’Riordan). Їй було 46 років. Причину смерті співачки поліція

15 Январь, 22:04
Гроші на лікування зірці роликів про метро Івану Марченку через Facebook зібрали за добу

15 Январь, 21:05