17 Ноябрь, 13:59

Директорка навчально-реабілітаційного центру вдарила восьмикласника-сироту(ВІДЕО)

  Цей інцидент, зафіксований на відео, трапився 24 жовтня під час «розбору поведінки» вихованців інтернату. Жінка в білій кофтині — директорка закладу. Сам же виховний процес на камеру мобільного телефону зафіксувала завуч.
Надія Сердюченко, заступник директора навчально-реабілітаційного центру: «Вона замахнулась на дитину і вдарила його. Ви побачили як він упав. Після того вона накричала на нього, потягала його за волосся. Причому — це не вперше було. Не перше і не єдина дитина, з якою виник такий конфлікт».
У навчально-реабілітаційному центрі живуть і навчаються діти з особливими потребами, певна частина з яких — сироти. Серед них — Кирило Рябцун, який і отримав стусанів від директорки. Спершу хлопець заперечував, що його били. Але потім все ж зізнається, бо побачив себе на відео.  
Кирило Рябцун, вихованець навчально-реабілітаційного центру: «Ну раз, раз ударила».
Після того, як відео з’явилося в Інтернеті, директорку госпіталізували в передінсультному стані, розповідають її колеги. Наразі жінка перебуває на лікарняному.  
Любов Рідчук, в.о. директора навчельно-реабілітаційного центру: «Зараз наша керівник знаходиться у лікарні. Я тимчасово виконую обов’язки директора закладу. Ви хочете від мене почути, чи ми б’ємо дітей, чи не б’ємо? Ми в закладі дітей не б’ємо!»
 
Галина Галінкіна, вчитель навчально-реабілітаційного центру: «Я глянула це відео — то я не побачила. Вона там просто, знаєте, в нас стоять стільці. І дитина стояла. І коли до неї підходить доросла людина — він інтуїтивно відходить назад, і він просто присів».
Не вірять у скоєне та підтримують директорку й деякі з вихованців інтернату.  
Ганна Батура, вихованка навчально-реабілітаційного центру: «Вона йому підіймала голову! Він опусти, а вона йому завжди її підіймала! Там біто не було. Воне не била».
Коли відео переглнули в управлінні освіти, — директорку одразу попросили написати заяву про звільнення із займаної посади.  
Олексій Полторацький, начальник обласного управління науки і освіти: «Будь-яке застосування сили або образи в бік дитини — вони є неприпустимими. Наша реакція проста, швидка і своєчасна — звільнення з займаної посади».
Майбутнього директора навчально-реабілітаційного центру в управлінні обиратимуть на конкурсній основі. Автор — Ольга Добаріна Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07