30 Ноябрь, 19:11

Безкоштовні майстер-класи, хореографічне джаз-шоу та кастинг на роль у мюзиклі. Американські театрали шукають талановитих українців(ВІДЕО)

Курс на східну Україну. Для свого візиту представники вашингтонської театральної компанії “Company E” обрали три українські міста — Харків, Дніпро та Краматорськ. Київ залишили поза увагою — мовляв, у столиці завжди і так вирує культурне життя. У рамках 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та США американці презентували дніпрянам одразу 2 проекти. Перший — танцювальна вистава “Speak Easy”.

Пол Емерсон, директор вашингтонської театральної компанії “Company E”: «Speak Easy” — це колекція пісень про любов від великих американських джазових співаків і композиторів. Ми поставили різні танці для цих мелодій — вони ілюструють те, що в людському серці».

Хореографію для “Speak Easy” два роки тому створив Роберт Пріорі. Вона розрахована на шістьох танцівників. Серед них — і сам постановник. Вистава розповідає про різні типи любові — до батьків, дітей та коханих.

Другий проект американців називається «Broadway Bound» або “Шлях до Бродвею”. Це шоу, зібране з номерів найкращих бродвейських мюзиклів. Його покажуть лише у Харкові 14 та 15 грудня. Родзинка проекту в тому, що в шоу візьмуть участь самі українці. Кастинг талантів американці провели паралельно з вокальним майстер-класом. У відборі могли взяти участь як початківці, так і досвідчені артисти віком від 18 до 35 років. Раніше схожі проекти з великим успіхом проходили на Кубі, в Уругваї, Росії, Туркменістані та Азербайджані. Україна ж вразила гостей зі сполучених штатів доброзичливістю людей.

Тара Ешлі Комптон, танцівниця вистави “Speak Easy”, менеджер “Company E”: «Ми прожили тут лише кілька днів, але час провели тут якнайкраще — з найтеплішими людьми!”

Амікейла Гастон, бродвейська джазова співачка, тренер з вокалу: «Ви знаєте, це дуже захопливо бути тут, в Україні, тому що всі такі спраглі до розмов про Бродвей, до співу і обміну музикою. І дуже відчувається спорідненість духу з фольклорними піснями, традиційними піснями, українськими!”

Оксана Рудковська, учасниця кастингу, викладачка з вокалу: «Сьогодні я співала українську народну пісню», — «А яку?» — “Закувала зозуля”! Ми її вивчаємо з нашими студентами».

Тим часом на вокальному майстер-класі лунали ще й іншомовні пісні — зокрема, англійською та французькою.

Олена Сергієнко, учасниця майстер-класів: «Професійно вокалом я не займаюсь — просто це, як хобі моє. Більше подобається рок, симфо-рок. Вокал групи “Nightwish

Наостанок наша знімальна група попросила заспівати саму зіркову тренерку.

Амікейла Гастон, бродвейська джазова співачка, тренер з вокалу: «Трохи сніжить за вікном, і льодяно за вікном, тому я заспіваю про літо».

Автор — Юлія Бублик

Камера — Данило Уралов

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40