30 Ноябрь, 19:11

Безкоштовні майстер-класи, хореографічне джаз-шоу та кастинг на роль у мюзиклі. Американські театрали шукають талановитих українців(ВІДЕО)

Курс на східну Україну. Для свого візиту представники вашингтонської театральної компанії “Company E” обрали три українські міста — Харків, Дніпро та Краматорськ. Київ залишили поза увагою — мовляв, у столиці завжди і так вирує культурне життя. У рамках 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та США американці презентували дніпрянам одразу 2 проекти. Перший — танцювальна вистава “Speak Easy”.

Пол Емерсон, директор вашингтонської театральної компанії “Company E”: «Speak Easy” — це колекція пісень про любов від великих американських джазових співаків і композиторів. Ми поставили різні танці для цих мелодій — вони ілюструють те, що в людському серці».

Хореографію для “Speak Easy” два роки тому створив Роберт Пріорі. Вона розрахована на шістьох танцівників. Серед них — і сам постановник. Вистава розповідає про різні типи любові — до батьків, дітей та коханих.

Другий проект американців називається «Broadway Bound» або “Шлях до Бродвею”. Це шоу, зібране з номерів найкращих бродвейських мюзиклів. Його покажуть лише у Харкові 14 та 15 грудня. Родзинка проекту в тому, що в шоу візьмуть участь самі українці. Кастинг талантів американці провели паралельно з вокальним майстер-класом. У відборі могли взяти участь як початківці, так і досвідчені артисти віком від 18 до 35 років. Раніше схожі проекти з великим успіхом проходили на Кубі, в Уругваї, Росії, Туркменістані та Азербайджані. Україна ж вразила гостей зі сполучених штатів доброзичливістю людей.

Тара Ешлі Комптон, танцівниця вистави “Speak Easy”, менеджер “Company E”: «Ми прожили тут лише кілька днів, але час провели тут якнайкраще — з найтеплішими людьми!”

Амікейла Гастон, бродвейська джазова співачка, тренер з вокалу: «Ви знаєте, це дуже захопливо бути тут, в Україні, тому що всі такі спраглі до розмов про Бродвей, до співу і обміну музикою. І дуже відчувається спорідненість духу з фольклорними піснями, традиційними піснями, українськими!”

Оксана Рудковська, учасниця кастингу, викладачка з вокалу: «Сьогодні я співала українську народну пісню», — «А яку?» — “Закувала зозуля”! Ми її вивчаємо з нашими студентами».

Тим часом на вокальному майстер-класі лунали ще й іншомовні пісні — зокрема, англійською та французькою.

Олена Сергієнко, учасниця майстер-класів: «Професійно вокалом я не займаюсь — просто це, як хобі моє. Більше подобається рок, симфо-рок. Вокал групи “Nightwish

Наостанок наша знімальна група попросила заспівати саму зіркову тренерку.

Амікейла Гастон, бродвейська джазова співачка, тренер з вокалу: «Трохи сніжить за вікном, і льодяно за вікном, тому я заспіваю про літо».

Автор — Юлія Бублик

Камера — Данило Уралов

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06