11 Декабрь, 19:07

Бізнес, народжений в АТО: у Дніпрі набирають популярності заклади, відкриті демобілізованими (ВІДЕО)

У Дніпрі набирають популярності заклади, відкриті демобілізованими. Їх поки не так багато — лише два. Після відомої “Veterano Pizza” відкрити свій паб в районі бульвару Зоряний наважився офіцер Збройних сил Андрій Ніколайчук. 29 квітня поточного року відкрився його “Сектор Б” — паб, названий на честь місця служби. Як розвивався бізнес Андрія протягом семи місяців і чи вдалося напрацювати постійну клієнтуру — дізнавалась Юлія Бублик.

П’ятого лютого, до Дня волонтерів, Андрій Ніколайчук відкрив у своєму закладі новий тематичний зал. Він присвячений благодійному руху та призначений переважно для бенкетів. Загалом паб Андрія  не дуже великий — два приміщення на 27 місць. Відкривати власний бізнес чоловік не планував — з дитинства марив військовою службою, в 2011 році вступив до Збройних сил України, з початком конфлікту на сході  потрапив в АТО. Однак продовжити справу життя  не вдалося: — серце Андрія вирішило інакше.

Андрій Ніколайчук, боєць АТО у відставці, відкрив свій паб: «Когда в 36 лет узнаешь, что у тебя врожденный порок, да и к тому же с осложнениями уже к этому времени, потому что никто не берегся, не знал об этом… Предоставили выбор: либо остаться где-то на каких-то не командных должностях или формулировка была: «Непридатний для військової служби».

Без можливості нести активну службу Андрій пішов з армії. Його колишні підлеглі наполягли на відкритті власного бізнесу. Назву “Сектор Б” паб отримав на честь місця розташування рідної роти, а стіни та стелажі закладу прикрасили пам’ятні дарунки побратимів. Їх чоловік і досі збирає з усіх усюд. Вдосконалює все тут щодня, бо на меті — зробити не звичайний паб, а тематичний.

Андрій Торопін, приятель Андрія Ніколайчука: «В Днепре вообще проблематика тематических кафе. Андрей меня приглашал уже миллион раз, но мне далековато от дома. А учитывая то, что я тут сегодня провожал дочку к ее друзьям, на обратном пути вот совершенно случайно зашел к Андрею. Прекрасное впечатление!

Андрій переслідує ще одну мету — відродити пивну культуру міста.

Андрій Ніколайчук, боєць АТО у відставці, відкрив свій паб: «Днепропетровск очень давно славился своими пивными заведениями. То есть на тот момент это были пивбары. Все, кто старшее поколение — скажем, 80х годов — все помнят названия, которые у нас были: «Шкатулка», «Цепи», «Канатная дорога», «Тарелка» — все вот эти заведения».

Андрій каже: довго напрацьовували клієнтуру, адже хотілося зробити не наливайку, а шанований заклад для середнього класу.

Андрій Ніколайчук, боєць АТО у відставці, відкрив свій паб: «Брали в расчет зарплаты — среднюю зарплату по Днепропетровску, чтобы средний класс с заработком порядка 5-7 тысяч мог себе позволить хотя бы раз в неделю прийти сюда вдвоем посидеть».

Меню “Сектору Б”  невелике. Це означає, що страви — не напівфабрикатні для швидкого розігріву, їх готують за замовленням. Для цього заклад збудували серед базару, щоб завжди під рукою були свіжі інгредієнти. Тепер “Сектор Б” має постійних відвідувачів. Про це свідчить поличка з іменними кухлями, які гості приносять до пабу, щоб знову туди повернутись. І хоча аудиторія клієнтів широка, її більшу частину складають волонтери та військовослужбовці. Вони приходять сюди за тишею — відпочити від безглуздих питань.

Андрій Ніколайчук, боєць АТО у відставці, відкрив свій паб: «Перечень стандартных вопросов, которые задают человеку в форме, либо же когда узнают, что человек был в АТО: «А было страшно?» Наиболее часто задаваемый вопрос: «А когда всё это закончится?» Устаешь объяснять, что ты не президент Украины, не министр обороны, к сожалению, и даже не представитель контактной группы в Минске».

Андрій Торопін, приятель Андрія Ніколайчука: «Нет, я не могу сказать, что я не хожу по другим кафе. Но это — семейная обстановка, тут все друзья. Не знаю, это эмоционально так..

Автор — Юлія Бублик

Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06