12 Декабрь, 20:49

Харчування в дитсадках Дніпра віддадуть на аутсорсинг (КОМЕНТАР)

Харчування в дитсадках Дніпра віддадуть фірмам — ним більше не займатимуться парцівники, власне, дошкільних закладів. Станом на кінець 2017 року в Дніпрі понад 30 тисяч дітей ходять в дитячі садки. За минулий рік на дошкільні заклади подали 227 скарг, більшість із них — щодо проблем з харчуванням. Спеціальний комітет, який включає представників влади та батьків, розпочав перевірки. В результаті порушення виявили в роботі більшості садків, а в трьох закладах навіть звільнили директорів. Найбільш поширені проблеми — недотримання санітарних умов і норм документації, а також — звучить ганебно, але це факт! — розкрадання продуктів.

З наступного року дитсади переведуть на харчування за системою аутсорсингу — купувати продукти та готувати буде найнята компанія, а не працівники дитячих закладів. Ціна на харчування при цьому складатиме 44 гривні 30 копійок. У міськраді заспокоюють: 60 відсотків від суми сплатить держава.

Крім вирішення проблеми з продуктами, в 2018 році планують виділити 18 мільйонів гривень на зміну обладнання в харчоблоках і ремонт. А недобросовісним керівникам обіцяють нові перевірки.

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40