12 Декабрь, 17:39

Унікальне динамічне освітлення Кайдацького мосту презентували у Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпрі запустили подарунок на 35-річчя Кайдацького мосту — нове освітлення і різнокольорове динамічне підсвічування. На проїжджій частині замінили старі ліхтарі на світлодіодні, а бокову сторону мосту і його опори обладнали декоративними Rgb-світильниками. Вони утворюють естетичний ансамбль, що має 50 різних сценаріїв підсвітки і керується комп’ютерною програмою.

Борис Філатов, міський голова: «Из офиса департамента стратегического развития, в зависимости от настроения, в зависимости от повестки дня, можно эту программу дистанционно, через Интернет, активировать. В частности, предусмотрена в том числе на дни государственных национальных праздников подсветка моста в цветах национального флага».

Максим Кучугура, радник міського голови з питань стратегічного розвитку: «Экономия от освещения на мосту составляет в два раза. За счёт этой экономии у нас компенсируется возможность подсветки самого моста — эстетическая часть. Мы планируем, чтобы в дни, когда будут проходить городские и государственные праздники, включать определённую подсветку на более долгий, продолжительный период времени. Сейчас предварительно мы планируем включать освещение, дабы не расходовать зря электроэнергию, в то время, когда основной пассажиропоток. То есть, это условно с 17:00, когда уже сумерки, и где-то до 23:00».

До того ж на острові  Намистянка, що з’єднує дві половини Кайдацького мосту, встановили 25 зенітних прожекторів. Усі світильники виготовлені в Україні.

Сергій Табунщик, представник компанії генпідряду: «Такого масштаба объекта в Украине на данный момент не существует. Уникальность технологии состоит в том, что под данный объект были изготовлены и светильники, и блоки управления питания, как и, собственно, говоря, микрокомпьютерная система, которая подаёт сигналы на изменения цвета, и которая может быть программируема».

 

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40