12 Декабрь, 17:37

Альбом семирічного музиканта з аутизмом презентували у Дніпрі  (ВІДЕО)

7-річний Всеволод Гордєєв презентував власний альбом. Альбом складається з електронних композицій, які хлопчик написав самостійно. З технічним оформленням Всеволоду допоміг батько-музикант. Крім музичних талантів, хлопчик є особливим, бо в нього аутизм. Альбом презентували на благодійному вечорі, присвяченому цій темі. В рамках заходу також провели збір коштів для 7-річного Філіпа Афанасьєва, у якого більш тяжка форма аутизма…

7-річний Всеволод Гордєєв — автор музичного альбому. Сєва — дійсно особлива дитина, він має діагноз «високофункціональний аутизм». Він має навички спілкування і вже ходить до школи, і має товаришів серед однолітків однолітками. Сьогодні у Всеволода важливий день — презентація власного альбому. Записати електронні композиції допоміг батько-музикант.

Євген Гордєєв, батько Всеволода, музикант: «Нам было скучно, я подсунул ему инструменты и он записал скетчи. я эти скетчи свел и получился альбом. На все про все ушло полдня».

Презентація альбому Всеволода — благодійна. Всі кошти, виручені під час концерту, підуть на адаптацію іншого хлопчика з аутизмом — семирічного Філіпа Афанасьєва. Він у складнішому стані, ніж Сєва і потребує особливої фахової допомоги. Родина Афанасьєвих — вимушені переселенці, до Дніпра з Макіївки перебрались у 2014. І дім, і кошти на лікування шукати довелося заново. Зараз мама хлопчика працює, поки він у школі, але її заробітку не вистачає на повноцінне лікування.

 Тетяна Афанасьєва, мама Філіппа: «Здесь нас приняли, здесь нам стало гораздо лучше жить, здесь я постепенно вернулась в профессию и начать работать, а сейчас друзья решили меня поддержать и устроить тусование, приуроченное к такому явлению, как аутизм, чтобы люди понимали, что это есть и примерно представляли каково это».

Допомогли з організацією та проведенням заходу представники благодійного фонду “Детство за гранью” та біржі благодійності “Добродій”.

 Лідія Фролова: «Я для себя провожу параллель этого вечера в том, что это яркий пример как аутист аутисту может быть в помощь. Он помогает привлечь ребят к сбору средств на помощь второму ребенку».

Дар’я Шевченко: «Мы открыли проект на 46 тысяч гривен, который обеспечит Филиппа полностью занятиями с преподавателем и в группе, который поможет ему улучшить свои навыки. И вот сейчас концерт, и все сто процентов выручки идут на обеспечение Филиппа занятиями».

Ще до концерту Всеволода Гордєєва вдалося зібрати 9 тисяч гривень. Знайти проект про допомогу Філіпу Афанасьєву можна на сайті біржі благодійності “Добродій” за адресою: 248 dp.ua

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40