13 Декабрь, 17:18

Бандурист Віктор Пашник піддався зову «авантюрного духа» в 14 років (ВІДЕО)

Колись бандуристів слухали край шляху, сьогодні вони грають на великих сценах, в концертних залах і навіть у бібліотеках. Неймовірна енергетика в цієї музики. Вона наповнює не лише зал, а й серце кожного, хто прийшов на концерт Віктора Пашника, відомого в світі  під іменем Шкурм.
Віктор Пашник, український музкант, бандурист: “Вся народна творчість, вона, можна сказати, вічна. Музика вічна, музика — це як мова. Міжнародна мова. Їм все рівно, чи знають вони українську мову, чи не знають — вони слухають, сприймають серцем, очима, душею своєю».

З дитинства Віктор мріяв подорожувати світом. Здійснити мрію допомогли музика і талант. 1999-го року він закінчив Стрітівську музичну школу бандуристів, а 2003-го став переможцем музичного фестивалю “Червона рута”. В репертуарі Віктора обрядові, батярські, колискові та ліричні пісні, до яких тепер додалися ще й авторські.

Віктор Пашник, український музикант, бандурист: “Тато просто запитався: “Ти точно хочеш там вчитись?” Я кажу: “Ну, хочу». І все. А насправді авантюрний дух кликав мене у мандри, подальше від дому. Враховуючи, що я з Івано-Франківської області, я поїхав у Київську область в 14 років, уже вчитися».

Організатори концерту кажуть, що приїзд Віктора до Дніпра став вже щорічною традицією, ініціатором виступає молодіжний рух “Експеримент”. Саме завдяки їм дніпряни мають унікальну можливість  насолоджуватись концертом безкоштовно.

Автор — Данило Уралов

Камера — Дмитро Большак

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40