14 Декабрь, 19:08

«Аліса в Країні див» тепер із «живими» ілюстраціями Гапчинської

Аліса в країні див, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.  

“Аліса в країні див”, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Самое главное диво я вам покажу прямо сейчас. Эта книга — прецедент мировой, потому что она с дополненной реальностью. Вот что любят дети? Они любят мультики. И поэтому, если навести вот так на экран, то появляется настоящий мультик».

Аліса, заєць, — усі персонажі та ілюстрації оживають за допомогою спеціального безкоштовного додатку  “WONDERLAND – AR”. Таких живих малюнків у книзі шість — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світу феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

Євгенія Гапчинська, відома українська художниця, ілюстраторка інтерактивної книги: «Сказка необычная — и персонажи тоже необычные. Заяц — он самый красивый с точки зрения работы. Я обожаю его розовый нос, его красные глазки!

Нову “Алісу в країні див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Мы долго думали о том, как заставить детей полюбить чтение,  и пришли к выводу, что это должна быть книжка с дополненной реальностью».

Ліза та Вероніка, гості презентації: «Мне очень понравилось, что обыкновенная книга может превращаться в мультик», —  «Когда ты каждый раз наводишь на картинку, ты можешь узнавать новое и прочитать это».

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Мы не изобрели дополненную реальность, но такого уровня сделать дополненную реальность — мы сделали первые. На книге длинные мультики, с ними можно фотографироваться, с ними контактировать, уровень анимации, уровень озвучки — нигде в мире до этого не были сделаны».

На презентацію унікального видання до центральної бібліотеки прийшло близько сотні п’ятикласників. Серед них провели розіграш інтерактивних зошитів і розмальовок. Саму ж книгу подарували бібліотеці та міському департаменту культури.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Проводим презентации во всех крупных городах Украины. Десятого мы стартовали во Львове, сегодня мы в Днепре, завтра в Харькове, ну, и на следующей неделе остаётся Одесса и Киев».

З 14 грудня інтерактивну книжку “Аліса в країні див” можна придбати в мережі АТБ. За програмою лояльності вона коштує 99 гривень. Пізніше казка з’явиться і в книжкових магазинах за 300 гривень. Автори ідеї та розробники вже працюють над мультиплікацією наступної серії — “Аліса в задзеркаллі”.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06