14 Декабрь, 19:08

«Аліса в Країні див» тепер із «живими» ілюстраціями Гапчинської

Аліса в країні див, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.  

“Аліса в країні див”, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Самое главное диво я вам покажу прямо сейчас. Эта книга — прецедент мировой, потому что она с дополненной реальностью. Вот что любят дети? Они любят мультики. И поэтому, если навести вот так на экран, то появляется настоящий мультик».

Аліса, заєць, — усі персонажі та ілюстрації оживають за допомогою спеціального безкоштовного додатку  “WONDERLAND – AR”. Таких живих малюнків у книзі шість — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світу феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

Євгенія Гапчинська, відома українська художниця, ілюстраторка інтерактивної книги: «Сказка необычная — и персонажи тоже необычные. Заяц — он самый красивый с точки зрения работы. Я обожаю его розовый нос, его красные глазки!

Нову “Алісу в країні див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Мы долго думали о том, как заставить детей полюбить чтение,  и пришли к выводу, что это должна быть книжка с дополненной реальностью».

Ліза та Вероніка, гості презентації: «Мне очень понравилось, что обыкновенная книга может превращаться в мультик», —  «Когда ты каждый раз наводишь на картинку, ты можешь узнавать новое и прочитать это».

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Мы не изобрели дополненную реальность, но такого уровня сделать дополненную реальность — мы сделали первые. На книге длинные мультики, с ними можно фотографироваться, с ними контактировать, уровень анимации, уровень озвучки — нигде в мире до этого не были сделаны».

На презентацію унікального видання до центральної бібліотеки прийшло близько сотні п’ятикласників. Серед них провели розіграш інтерактивних зошитів і розмальовок. Саму ж книгу подарували бібліотеці та міському департаменту культури.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Проводим презентации во всех крупных городах Украины. Десятого мы стартовали во Львове, сегодня мы в Днепре, завтра в Харькове, ну, и на следующей неделе остаётся Одесса и Киев».

З 14 грудня інтерактивну книжку “Аліса в країні див” можна придбати в мережі АТБ. За програмою лояльності вона коштує 99 гривень. Пізніше казка з’явиться і в книжкових магазинах за 300 гривень. Автори ідеї та розробники вже працюють над мультиплікацією наступної серії — “Аліса в задзеркаллі”.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Ожеледь стала головною проблемою на дорогах області, — ДСНС (КОМЕНТАР)

Головною проблемою на дорогах області стала ожеледь, - ДСНС Негода потроху полишає Дніпропетровську область. Станом на четвер дороги все краще

22 Март, 21:39
Покровська ОТГ у рамках програми USAID DOBRE приймає гостей із сусідніх регіонів (ВІДЕО)

Обмін успішним досвідом. До Покровської об’єднаної територіальної громади, що є однією зі зразкових в Дніпропетровській області, завітали гості з Кіровоградщини

22 Март, 18:58
Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці (ВІДЕО)

Весняний бал у Дніпрі відбудеться у квітні, військові розучують танці. Сальса, ча-ча-ча, джайв, танго, квікстеп, а також віденський та повільний

22 Март, 18:40
Всеукраїнська олімпіада з івриту відбулась у Дніпрі. Перемогла Мушка Стамблер із СШ№144 (ВІДЕО)

Всеукраїнська олімпіада з івриту відбулась у Дніпрі. Перемогла Мушка Стамблер із СШ№144 Дніпровська єврейська школа стала базою для інтелектуальних змагань

22 Март, 18:38
Арт-терапія для бійців: чим допомагають чоловікам паперові квіти (відео)

Арт-терапія для бійців: чим допомагають чоловікам паперові квіти Класична медицина охоче визнає арт-терапію, як додатковий засіб для реабілітації пацієнтів. Особливо

22 Март, 18:32
У Кривому Розі живцем згоріли двоє пенсіонерів (ВІДЕО)

У Кривому Розі живцем згоріли двоє пенсіонерів Мешканець Кривого Рогу Ілля пригнічений. На очах молодика згорів його приватний будинок.  

22 Март, 18:28
Міська рада Дніпра розірве договори з перевізниками, які не виправлять порушень у роботі

У Дніпрі завершився перший етап перевірки якості роботи перевізників. Про це під час прямої телефонної лінії 21 березня повідомив начальник

22 Март, 17:29
Плавці Дніпропетровщини вибороли сім золотих медалей на чемпіонаті України

У Кам’янському пройшов чемпіонат України з плавання серед юніорів. У ньому взяли участь понад 300 спортсменів. Збірна Дніпропетровщини  виборола 7

22 Март, 17:27