14 Декабрь, 19:08

«Аліса в Країні див» тепер із «живими» ілюстраціями Гапчинської

Аліса в країні див, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.  

“Аліса в країні див”, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Самое главное диво я вам покажу прямо сейчас. Эта книга — прецедент мировой, потому что она с дополненной реальностью. Вот что любят дети? Они любят мультики. И поэтому, если навести вот так на экран, то появляется настоящий мультик».

Аліса, заєць, — усі персонажі та ілюстрації оживають за допомогою спеціального безкоштовного додатку  “WONDERLAND – AR”. Таких живих малюнків у книзі шість — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світу феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

Євгенія Гапчинська, відома українська художниця, ілюстраторка інтерактивної книги: «Сказка необычная — и персонажи тоже необычные. Заяц — он самый красивый с точки зрения работы. Я обожаю его розовый нос, его красные глазки!

Нову “Алісу в країні див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Мы долго думали о том, как заставить детей полюбить чтение,  и пришли к выводу, что это должна быть книжка с дополненной реальностью».

Ліза та Вероніка, гості презентації: «Мне очень понравилось, что обыкновенная книга может превращаться в мультик», —  «Когда ты каждый раз наводишь на картинку, ты можешь узнавать новое и прочитать это».

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Мы не изобрели дополненную реальность, но такого уровня сделать дополненную реальность — мы сделали первые. На книге длинные мультики, с ними можно фотографироваться, с ними контактировать, уровень анимации, уровень озвучки — нигде в мире до этого не были сделаны».

На презентацію унікального видання до центральної бібліотеки прийшло близько сотні п’ятикласників. Серед них провели розіграш інтерактивних зошитів і розмальовок. Саму ж книгу подарували бібліотеці та міському департаменту культури.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Проводим презентации во всех крупных городах Украины. Десятого мы стартовали во Львове, сегодня мы в Днепре, завтра в Харькове, ну, и на следующей неделе остаётся Одесса и Киев».

З 14 грудня інтерактивну книжку “Аліса в країні див” можна придбати в мережі АТБ. За програмою лояльності вона коштує 99 гривень. Пізніше казка з’явиться і в книжкових магазинах за 300 гривень. Автори ідеї та розробники вже працюють над мультиплікацією наступної серії — “Аліса в задзеркаллі”.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Тарас Іванов

Выбор редакции

Сміттєвий арт готують у Дніпрі — для нього мисткині збирають непотріб (відео)

  Сміттєвий арт готують у Дніпрі - мисткині збирали пакети та пляшки для перетворення їх на арт-об’єкти. Дніпрянки кажуть: це

16 Январь, 08:21
Долорес О’Ріордан, ірландська співачка і композитор, померла в Лондоні — повідомляє BBC

У Лондоні померла солістка ірландського гурту Cranberries Долорес О'Ріордан (Dolores Mary Eileen O’Riordan). Їй було 46 років. Причину смерті співачки поліція

15 Январь, 22:04
Гроші на лікування зірці роликів про метро Івану Марченку через Facebook зібрали за добу

15 Январь, 21:05
74 окремий розвідбатальйон повернувся із зони АТО вперше за 4 роки (ВІДЕО)

74 окремий розвідбатальйон повернувся із зони АТО вперше за 4 роки. Зустрічають бійців 74 окремого розвідувального батальйону урочисто - керівники

15 Январь, 19:08
Пункт буккросингу відкрили в обласній дитячій поліклініці (ВІДЕО)

Команда Дніпропетровської облдержадміністрації активно просуває буккросинг, як популярний у Європі вид вільної передачі або обміну книгами. У 2017-му відкрили цілу

15 Январь, 18:33
Прогноз погоди на вівторок, 16 січня (ВІДЕО)

15 Январь, 17:46
Геріатричний пансіонат у Дніпрі вперше отримав сучасне обладнання із Франції

«Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти, легше переходити на візок. Що головне – можу самостійно їсти», - розповів

15 Январь, 16:30
Понад 60 мільярдів гривень заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro – Валентин Резніченко

Підприємці Дніпропетровщини у системі електронних держзакупівель Prozorro  виграють торги по всій Україні. На сьогодні через онлайн-сервіс бізнесмени заробили вже понад

15 Январь, 14:11