14 Декабрь, 19:08

«Аліса в Країні див» тепер із «живими» ілюстраціями Гапчинської

Аліса в країні див, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.  

“Аліса в країні див”, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Самое главное диво я вам покажу прямо сейчас. Эта книга — прецедент мировой, потому что она с дополненной реальностью. Вот что любят дети? Они любят мультики. И поэтому, если навести вот так на экран, то появляется настоящий мультик».

Аліса, заєць, — усі персонажі та ілюстрації оживають за допомогою спеціального безкоштовного додатку  “WONDERLAND – AR”. Таких живих малюнків у книзі шість — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світу феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

Євгенія Гапчинська, відома українська художниця, ілюстраторка інтерактивної книги: «Сказка необычная — и персонажи тоже необычные. Заяц — он самый красивый с точки зрения работы. Я обожаю его розовый нос, его красные глазки!

Нову “Алісу в країні див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Мы долго думали о том, как заставить детей полюбить чтение,  и пришли к выводу, что это должна быть книжка с дополненной реальностью».

Ліза та Вероніка, гості презентації: «Мне очень понравилось, что обыкновенная книга может превращаться в мультик», —  «Когда ты каждый раз наводишь на картинку, ты можешь узнавать новое и прочитать это».

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Мы не изобрели дополненную реальность, но такого уровня сделать дополненную реальность — мы сделали первые. На книге длинные мультики, с ними можно фотографироваться, с ними контактировать, уровень анимации, уровень озвучки — нигде в мире до этого не были сделаны».

На презентацію унікального видання до центральної бібліотеки прийшло близько сотні п’ятикласників. Серед них провели розіграш інтерактивних зошитів і розмальовок. Саму ж книгу подарували бібліотеці та міському департаменту культури.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Проводим презентации во всех крупных городах Украины. Десятого мы стартовали во Львове, сегодня мы в Днепре, завтра в Харькове, ну, и на следующей неделе остаётся Одесса и Киев».

З 14 грудня інтерактивну книжку “Аліса в країні див” можна придбати в мережі АТБ. За програмою лояльності вона коштує 99 гривень. Пізніше казка з’явиться і в книжкових магазинах за 300 гривень. Автори ідеї та розробники вже працюють над мультиплікацією наступної серії — “Аліса в задзеркаллі”.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21
1 200 000 гривень для довгожителів Дніпропетровщини надала обласна рада

Для них кожен новий день – це маленьке життя. 2018-й в Україні зустрічають майже 7 тисяч довгожителів, яким понад 100

11 Декабрь, 17:11
У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже

11 Декабрь, 15:32
Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі (ВІДЕО)

Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі   Як вишити картину за 2 години? Секрети

11 Декабрь, 08:19
Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56