14 Декабрь, 19:08

«Аліса в Країні див» тепер із «живими» ілюстраціями Гапчинської

Аліса в країні див, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.  

“Аліса в країні див”, малюнки Гапчинської та мультяшна анімація. Все це поєднали в єдиній… книзі! У Дніпрі презентували казку Льюїса Керола, ілюстрації до якої оживають за допомогою смартфону. Варто лише завантажити спеціальний додаток і навести камеру на будь-яку картинку книги. Таке інтерактивне видання підготувала київська компанія. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену.

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Самое главное диво я вам покажу прямо сейчас. Эта книга — прецедент мировой, потому что она с дополненной реальностью. Вот что любят дети? Они любят мультики. И поэтому, если навести вот так на экран, то появляется настоящий мультик».

Аліса, заєць, — усі персонажі та ілюстрації оживають за допомогою спеціального безкоштовного додатку  “WONDERLAND – AR”. Таких живих малюнків у книзі шість — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світу феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.

Євгенія Гапчинська, відома українська художниця, ілюстраторка інтерактивної книги: «Сказка необычная — и персонажи тоже необычные. Заяц — он самый красивый с точки зрения работы. Я обожаю его розовый нос, его красные глазки!

Нову “Алісу в країні див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Мы долго думали о том, как заставить детей полюбить чтение,  и пришли к выводу, что это должна быть книжка с дополненной реальностью».

Ліза та Вероніка, гості презентації: «Мне очень понравилось, что обыкновенная книга может превращаться в мультик», —  «Когда ты каждый раз наводишь на картинку, ты можешь узнавать новое и прочитать это».

Наталя Павленко, представниця компанії “Live Animations”, що розробила мультанімацію до книги: «Мы не изобрели дополненную реальность, но такого уровня сделать дополненную реальность — мы сделали первые. На книге длинные мультики, с ними можно фотографироваться, с ними контактировать, уровень анимации, уровень озвучки — нигде в мире до этого не были сделаны».

На презентацію унікального видання до центральної бібліотеки прийшло близько сотні п’ятикласників. Серед них провели розіграш інтерактивних зошитів і розмальовок. Саму ж книгу подарували бібліотеці та міському департаменту культури.

Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги: «Проводим презентации во всех крупных городах Украины. Десятого мы стартовали во Львове, сегодня мы в Днепре, завтра в Харькове, ну, и на следующей неделе остаётся Одесса и Киев».

З 14 грудня інтерактивну книжку “Аліса в країні див” можна придбати в мережі АТБ. За програмою лояльності вона коштує 99 гривень. Пізніше казка з’явиться і в книжкових магазинах за 300 гривень. Автори ідеї та розробники вже працюють над мультиплікацією наступної серії — “Аліса в задзеркаллі”.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Британські вчені розповіли, як боротися за Україну (КОМЕНТАР)

Британці радять українському уряду як спрвлятися із внутрішніми конфліктами та зовнішніми загрозами. Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Чатем Хаус над

19 Июнь, 18:01
Вантажний потяг із 15 вагонами на повному ходу зійшов з рейок у Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажний потяг із 15 вагонами на повному ходу зійшов з рейок у Дніпрі Масштабна аварія на залізниці. У Дніпрі вантажний

19 Июнь, 17:58
Підвісну дорогу Дніпра розкрадають — що із канаткою буде далі? (ВІДЕО)

Підвісну дорогу Дніпра розкрадають — що із канаткою буде далі? Колись — визитівка міста, тепер — металевий привид. Проблема експлуатації

19 Июнь, 17:58
Як розпоряджаються коштами об’єднані громади — результати моніторингу ОТГ програми USAID DOBRE(ВІДЕО)

Ефективно чи неефективно? В програмі USAID DOBRE майже рік вивчали фінансовий менеджмент 50-ти об’єднаних територіальних громад України. Команда експертів ретельно

19 Июнь, 17:45
Як не «закипіти» в літню спеку? Поради лікаря і дніпрян (ВІДЕО)

За останній тиджень усі дніпряни вже встигли відчути справжню літню спеку. Спека приносить дискомфорт, виснажує і може нашкодити здоров'ю. Як

19 Июнь, 17:43
Заборона на продаж алкоголю після 22:00 набрала чинності. 19 червня завітали з перевіркою на вул. Кадрову, що на ж / м «Північний»(ВІДЕО)

Якщо плани міськоі влади здійсняться хоча б наполовину, Дніпро стане містом тверезості та культури. Алкоголь після 22:00 продавати заборонили, із

19 Июнь, 17:40
Прогноз погоди на середу, 20 червня (ВІДЕО)

19 Июнь, 17:22
Канатну дорогу Дніпра розкрадають на металобрухт (КОМЕНТАР)

Канатну дорогу Дніпра розкрадають на металобрухт Підвісна канатна дорога у Дніпрі постраждала від рук зловмисників. Вночі з суботи на неділю

18 Июнь, 22:36