15 Декабрь, 18:42

Ляльки і цукерки у військовому наметі: “миколайчики” в одностроях готують подарунки (ВІДЕО)

Увечері у наметі 43 окремого мотопіхотного батальйону 53-ї бригаді коїться щось незвичайне. Речі тут, принаймні, невластиві походному побуту: купа іграшок, ляльок і цукерок. У ролі помічників святого Миколая бійці сортують і пакують подарунки дітям загиблих побратимів, дівчатам і хлопцям з інтернатів, малозабезпечених і багатодітних родин. Подарунки — іменні, особисті, на кожному пакеті вказано вік та ім’я дитини, тож військові намагаються підібрати відповідний гостинець.

Яна Ільченко, офіцерка-психологиня: «У меня подарок для девочки 8 лет, вот Дарья. Дарья, привет тебе от 43 бата, тебя ждёт в Новый год вот такая кукла и ещё несколько сюрпризов. Представляем себя на месте ребёнка. Что бы было мне интересно в этом возрасте. И, соответственно, собираем пакетик».

Олексій Мартишевський, молодший сержант: «У меня попалась семья — мальчик и девочка, три и шесть лет. Поэтому собираем, стараемся сделать им минуты счастья, веселья, насколько это возможно только. От украинской армии».

Володимир Бербушенко командир 43 ОМБ, полковник: «В кожний подарунок буде вкладена така маленька деталь, як пряник із емблемою 43 окремого мотопіхотного батальйону, який тільки місяць назад вийшов з-під Світлодарської дуги. Діти, ми прийшли на цю війну для того, щоб у вас залишилось дитинство, щоб у вас була юність. І щоб у вас була осознана позиція уже взрослої людини в майбутньому».

Благодійну акцію “Миколай про тебе не забуде” вже восьмий рік проводять у Дніпрі. Подарунки готують мешканці міста, волонтери, меценати. Потім збирають у визначеному місці — на так званій «Фабриці святого Миколая». Торік привітали більше ніж півтори тисячі дітей, цього року розраховують на дві тисячі подарунків. “Миколаї” у військових одностроях приєдналися до ініціативи вперше.

Ніна Медвєдєва, координаторка акції у Дніпрі: «Діти шлють на фронт різноманітні малюнки, різноманітні листівки, печиво, якісь передають подарунки. Тому ми вирішили цього дня організувати ось таку невеличку відповідь від бійців до дітей».

 Дар’я Андрусенко-Якотюк, волонтерка: «Я, когда только предлагала эту акцию, ребята сразу же сказали, что да, конечно, детям, мы же тут ради детей. То есть для них это в принципе, ребёнок для солдата — это вот такое что-то святое. Военный — это не просто грубый мужик с оружием, который держит. Нет, — это папа, это брат, это дядя. Вот этим всем мы хотим немножко вернуть их домой».

Автор — Георгій Марков

Камера — Макс Бодриченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06