19 Декабрь, 18:36

Собаки в подарунок: діти з інвалідністю пошили іграшки — східні сивмоли 2018 року (ВІДЕО)

У шостій школі цьогоріч день Святого Миколая святкують незвичайно. Вони вже знають: на них чекає дещо особливе від дітей, чиї потреби трохи складніші за власні. Іграшкових песиків пошили діти з інвалідністю, і ці дарунки школярі сприймають як дещо важливе. Вони це розуміють не з розповідей — серед них навчається дев`ятеро таких дітей.

Софія Щербан, школярка: «Он для меня очень важен, я его буду очень долго хранить».

Організація “Янгол дитинства” займається впровадженням інклюзивної освіти в регіоні з цього року. В рамках благодійного проекту “Діти дітям” за три місяці зробили 298 собак.

Наталя Алексеева, президент благодійної організації “Янгол дитинства”: «Дети покупают подарки, родители, и наши родители говорят: ну, конфеты съедят, а собака останется. Да, ну, вот как-то так вышли из этого состояния. Сделали таких замечательных собачек, которых поддержал родительский комитет нашего города, и поучаствовало в этом 6 школ и 1 детский садик».

За ігршки змогли виручити 17 тисяч 800 гривень. Гроші підуть на будівництво спеціально обладнаної оселі для тих дітей, які, попри своє повноліття, без підтримки не впораються. Отже, мета цього заходу — показати, що діти з інвалідністю після школи можуть бути повноправними членами суспільства.

Анна Щербан, секретар батьківського комітету при міському голові: «К нам обратилась Алексеева Наталья Алексеевна с просьбой, чтобы обратили школы внимание на таких детей особенных. И мы, в общем-то, поддержали, потому что школы должны об этом знать, наши дети должны принимать таких детей. И, в общем-то, эти собачки  — действительно привлечение внимания к этой проблеме».

Автор — Станіслав Пивонос

Камера — Максим Бодріченко

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40