22 Декабрь, 07:17

Турецький хірург у Дніпрі проконсультував дітей з вадами слуху (ВІДЕО)

Мілі Ребриковій — півтора роки. Перед її першим днем народження батьки помітили, що мала не відреагувала на досить гучний звук поряд. Лікарі виявили, що у дитини двостороння нейросенсорна глухота. Допомогти родині зголосився благодійний фонд “Кіддо”. На різних доброчинних заходах назбирали 650 тисяч гривень на кохлеарний імплант. Зараз Міла здорова — росте і розвивається.

Яна та Міла Ребрікови, підопічні фонду “Kiddo”: “У неё была очень приятная нам реакция, она улыбалась, её звуки не испугали, у неё был интерес в глазах и все последующие дни, то есть реакция наблюдается и увеличивается, то есть она потихонечку привыкает и реакция с каждым днём все чётче и более явная становится”.

Саме для консультації родин, які опинились у подібних ситуаціях, фонд запросив фахівця  клініки «Аджибадем» — турецький хірург  доктор Сіяр спеціалізується саме на таких імплантаціях. При порушенні роботи першої ланки слухових рецепторів людина втрачає можливість чути. Відповідно, щоб налагодити слух необхідно відновити слухові рецептори. Для цього й існує кохлеарний імплант.

Доктор Сіяр, професор шпиталю системи “Аджибадем”: Звичайно у докторів, які займаються кохлеарними імплантаціями, за плечима великий досвід отоларенгічних операцій на вухах. І тільки хірурги вискої класификації починають навчатися, аби проводити операції кохлеарної імплантації. Звичайно, що для хірурга, який не має такого досвіду, це неможливо. А для хірурга, маючого такий досвід і кваліфікацію, це абсолютно нормальне  та стандарте завдання”.

Кожна хвороба має свої нюанси. Тому на консультації турецький хірург відповів не тільки на загальні питання, а ще і знайшов особистий підхід до кожної присутньої дитини. Перейняти досвід заради розвитку галузі в Україні — мета, яку поставили перед собою організатори візиту.

Ірина Лаєвська, старша волонтерка благодійного фонду “Kiddo”: “Когда у нас появился первый ребёнок, которому нужна кохлеарная имплантация, а основа нашей работы — это системный подход, мы очень вникли в вопрос, разобрались в чем суть кохлеарной имплантации, какие проблемы на данном этапе существуют в Украине”.

За допомогою фонду вилікували 4 дитини із вадами слуху. Три із них — в Україні.

 

Вибір редакції

Прогноз погоди на середу, 24 жовтня, по місту і області (ВІДЕО)

23 Октябрь, 17:34
Розчистили вже майже 23 км річки Мокра Сура – Валентин Резніченко   

Дніпропетровська облдержадміністрація розчищає річку Мокра Сура. Підрядники вже відновили майже 23 км водойми у Дніпровському та Солонянському районах. Глибина тепер

23 Октябрь, 15:47
У Дніпрі демонтували черговий кіоск, у якому продавали спиртне після десятої вечора

23 Октябрь, 15:41
Підготовка до зими: У Дніпрі прочищають дренажно-зливну канаву на Слобожанському проспекті

Посадовець зазначив, що у разі невиконання цих робіт можливе підтоплення проїжджої частини. Загалом на лівому березі Дніпра працює 3 дренажно-зливних

23 Октябрь, 15:32
У Дніпрі відбувся 74-й легкоатлетичний пробіг «Миля миру» (ВІДЕО)

  «Миля миру» у 74-й раз відбулась у Дніпрі. Легкоатлетичний пробіг проводять у місті без перерви з 1944 року. До

22 Октябрь, 17:56
Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр (ВІДЕО)

Дитсадку в Підгородному надали державного значення: на відкриття приїхав віце-прем’єр-міністр   Дитячий садок у формі бджолиного вулика тепер є в

22 Октябрь, 17:38
Прогноз погоди на 23 жовтня 2018, Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 17:31
21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації презентували книгу та стрічку, присвячені боям за Луганський аеропорт (ВІДЕО)

  21 жовтня в Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося 2 заходи - результат співпраці ОДА, Міністерства інформполітики та Дніпровського музею АТО, -

22 Октябрь, 15:40