25 Декабрь, 21:55

Новорічний буккросинг у Дніпрі здійснили 25 грудня (коментар)

Новорічний буккросинг  почали на Різдво. Щасливого нового буккросингу! У Дніпрі біля “Читальної арки” обмінювались новорічними книгами. Акцію приурочили до Різдва за григоріанським календарем. Святковий настрій учасникам не зіпсували дощ і вітер. Зимовий буккросинг у місті проводять удруге — минулоріч у книжковому обміні взяв участь і Дід Мороз. Цього разу організатори підготували для учасників святкові солодощі та книги, що вони надихають на зимовий відпочинок. Були книги як закордонних авторів, як-от “Різдвяна історія” Чарльза Діккенса, так і українських — оповідання Тараса та Мар’яни Прохасько “Хто зробить сніг”. Це остання акція буккросингу у 2017 році. Наступний сезон обміну книжок відкриється у квітні 2018.

Марія Ложко, організаторка акції “Happy New Bookcrossing

В нас святковий буккросинг, тому наші книжки мають бути якось повязані зі святом. Тобто вони мають надихати на певні новорічні подорожі, канікули, гарні доброчитання біля каміну. Тобто вони, перш за все, мають створювати певний новорічний настрій.

Наступна акція — поки не знаємо, дуже залежить від прогнозу погоди. Плануємо розпочати все у квітні як і минулого року. І після квітня будемо вже проводити кожного місяці раз на місяць.

Выбор редакции

ДніпроОДА організувала клуб жінок учасників АТО

У Дніпрі організували клуб для дружин, подруг та матерів бійців АТО. На зустрічах жінки можуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та

17 Январь, 15:14
Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» набрав чинності в Україні (КОМЕНТАР)

Новий закон про протидію домашньому насильству Верховна Рада ухвалила наприкінці 2017 року. Згідно зі змінами, під термін “домашнє насильство” підпадають:

17 Январь, 12:41
Дощ зі снігом прогнозують у Дніпрі 17 січня — утримайтесь від поїздок (КОМЕНТАР)

Дощ зі снігом обіцяють у Дніпрі 17 січня. Для комунальників це не проблема: 15-16 січня для прибирання доріг області задіяли

16 Январь, 18:20
Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автомобіля приватного підприємця у Дніпрі (ВІДЕО)

Гранату Ф-1 знайшли на СТО під колесом автівки підприємця.  До станції техобслуговування власник цього “КІА” звернувся із дрібною проблемою. Семен

16 Январь, 18:14
Музейне селфі пропонують зробити 17 січня (ЦІКАВО)

16 Январь, 18:12
«МІФ» у Дніпрі: 28 січня відбудеться прем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

28 січня у Дніпрі відбудеться прем'єрний показ фільму «МІФ». Це документально-художня стрічка про Василя Сліпака – оперного співака світового рівня.

16 Январь, 18:09
Кращий експонат будуть обирати в Художньому музеї Дніпра щомісяця 2018 року (КОМЕНТАР)

16 Январь, 17:13
Прогноз погоди на середу, 17 січня (ВІДЕО)

16 Январь, 16:40