26 Декабрь, 16:37

Незаконні ялинки вилучають із продажу в Дніпрі (ВІДЕО)

Незаконні ялинки вилучають із продажу. У Дніпрі ялинкові базари перевіряла спеціальна комісія. Чи всі продавці новорічних дерев мають дозвільні та сертифікаційні документи, чи на кожній ялинці є спеціальний чіп — саме на це звертали увагу при перевірці.

Минулого року в Дніпрі ялинкові базари були чи не на кожному кроці, бо отримання дозволу на продаж було чистою формальністю. Цьогоріч у місті діє лише 32 точки продажу новорічних дерев,  зазначив директор департаменту торгівлі  Руслан Мороз. Тому всі точки проходять таку перевірку.

Руслан Мороз, директор департаменту торгівлі ДМР: “Нашими инспекторами было обнаружено достаточно большое количество нелегальных точек продажи ёлок, которые либо стоят под договорами на другой вид деятельности — на овощи какие — нибудь, фркуты, — либо вот так стоят без документов полностью. И сегодня мы решили пройтись рейдом для выявления таких точек нелегальной продажи ёлок”.

Перша точка, куди ми підійшли — легальна. Продавець має всі необхідні документи. А на кожній ялинці є чіп (спеціальна наклейка зі штрих-кодом).

Іван, підприємець: “Как правило, люди, у которых земля бедная, да? Песок, глина и так далее — та мне посадишь никакую сельскую культуру и люди занимаются ёлкой, вот они садят ёлку специально под Новый год”.

Але! Варто відійти трохи вбік, як інспектори одразу виявили нелегалів та їхні незаконні ялинки. Ані документів, ані чіпів  тут нема. Що буде з ялинками — вирішить поліція.

 
“Реально на данной ёлке нет сертификата качества, мы не знаем откуда они сюда приехали, где их вырубывали и насколько законный способ был их вырубки. Ну, дальше уже полиция будет разбираться по данному факту”.
Автор — Данило Уралов Камера — Олеександр Височин  

Вибір редакції

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06
У Кривому Розі маршрутка на повному ходу врізалася в дерево — травмовані 12 людей (ВІДЕО)

Масштабна ДТП у Кривому Розі. Маршрутка на повному ходу злетіла з дороги й врізалася в дерево. Крім водія травми дістали

25 Сентябрь, 16:57
Учні школи № 62 тимчасово навчатимуться в іншому закладі

Завтра, 26 вересня, учні школи № 62 у Дніпрі розпочнуть заняття у приміщеннях іншого закладу освіти. Після вимушених майже двотижневих

25 Сентябрь, 16:53
На дорогах області почали облаштовувати вагові майданчики для контролю вантажівок

Спеціально облаштований майданчик уже зводять у полтавському напрямку – на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка. Наразі підрядники закладають основу під новий комплекс. Невдовзі

25 Сентябрь, 16:36
Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування (ВІДЕО)

Робота на мирній території: фестиваль вакансій пропонував демобілізованим працевлаштування 22 вересня у парку ім. Шевченка у Дніпрі відбувся фестиваль вакансій

25 Сентябрь, 15:32