26 Декабрь, 15:54

Ялинки зі сміття та альтернативних матеріалів змагалися за грошову винагороду. Як виглядає новорічне дерево на думку сучасної молоді?(ВІДЕО)

Як створити ялинку власноруч? Та ще й з еко-матеріалів? Відповідь на ці питання шукали учасники оригінального конкурсу, що відбувся у палаці культури “Шинник”.

Ось такий конус із прорізами, всередині — LED-свічка. Цей невеличкий святковий сувенір зроблений ні з чого іншого, як з бетону! Автори монолітної красуні створили її не лише для конкурсу, а як прикрасу для офісних столів. Для цього кольори підібрали стримані — сірий та білий.

Гор Акопян, автор офісної ялинки з бетону: «Обычно мы ёлки выкидываем или закладываем куда-то на балкон. Мы решили, что ёлка должна использоваться круглогодично — возможно ее дальнейшее использование как светильника или же как подставочки для каких-то изделий».

Наручний годинник, фітнес-трекер, звичайний браслет чи навіть каблучка — усе це на час робочого дня можна почепити на таку ялинку. Цікавих ідей іще багато: студенти будівельної академії запропонували дерево із зелених кульок.

Євгенія Морозова, авторка паперово-целофанової ялинки: «Наша ёлка из вторсырья  —  непосредственно мусорные пакеты, а внутри — макулатура. Масса идей была на самом деле. Мы сначала из мочалок хотели сделать. Высотой мы планировали 1,5 метра — ну, возможно, будет немножечко меньше. Обещают нам 3000 гривен за первое место», — «А второе и третье?» — «2 тысячи и полторы, если я не ошибаюсь».

Позмагатися за грошову винагороду наважились чотири команди — від двох до восьми людей у кожній. Хтось удався до авантюрних рішень.

Олександр Добродомов, автор “будівельної ялинки”: «У нас самая строительная ёлка в мире. Она сделана из лестницы и, в общем, подручных материалов».

Замість зірки на верхівці — аплікація з шишок. Палац культури “Шинник” також узяв участь у конкурсі — прикрасив живу ялинку при вході сніжинками з пластикових пляшок.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Выбор редакции

Сміттєвий арт готують у Дніпрі — для нього мисткині збирають непотріб (відео)

  Сміттєвий арт готують у Дніпрі - мисткині збирали пакети та пляшки для перетворення їх на арт-об’єкти. Дніпрянки кажуть: це

16 Январь, 08:21
Долорес О’Ріордан, ірландська співачка і композитор, померла в Лондоні — повідомляє BBC

У Лондоні померла солістка ірландського гурту Cranberries Долорес О'Ріордан (Dolores Mary Eileen O’Riordan). Їй було 46 років. Причину смерті співачки поліція

15 Январь, 22:04
Гроші на лікування зірці роликів про метро Івану Марченку через Facebook зібрали за добу

15 Январь, 21:05
74 окремий розвідбатальйон повернувся із зони АТО вперше за 4 роки (ВІДЕО)

74 окремий розвідбатальйон повернувся із зони АТО вперше за 4 роки. Зустрічають бійців 74 окремого розвідувального батальйону урочисто - керівники

15 Январь, 19:08
Пункт буккросингу відкрили в обласній дитячій поліклініці (ВІДЕО)

Команда Дніпропетровської облдержадміністрації активно просуває буккросинг, як популярний у Європі вид вільної передачі або обміну книгами. У 2017-му відкрили цілу

15 Январь, 18:33
Прогноз погоди на вівторок, 16 січня (ВІДЕО)

15 Январь, 17:46
Геріатричний пансіонат у Дніпрі вперше отримав сучасне обладнання із Франції

«Ліжко дуже зручне. Можна самостійно сісти й лягти, легше переходити на візок. Що головне – можу самостійно їсти», - розповів

15 Январь, 16:30
Понад 60 мільярдів гривень заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro – Валентин Резніченко

Підприємці Дніпропетровщини у системі електронних держзакупівель Prozorro  виграють торги по всій Україні. На сьогодні через онлайн-сервіс бізнесмени заробили вже понад

15 Январь, 14:11