26 Декабрь, 15:54

Ялинки зі сміття та альтернативних матеріалів змагалися за грошову винагороду. Як виглядає новорічне дерево на думку сучасної молоді?(ВІДЕО)

Як створити ялинку власноруч? Та ще й з еко-матеріалів? Відповідь на ці питання шукали учасники оригінального конкурсу, що відбувся у палаці культури “Шинник”.

Ось такий конус із прорізами, всередині — LED-свічка. Цей невеличкий святковий сувенір зроблений ні з чого іншого, як з бетону! Автори монолітної красуні створили її не лише для конкурсу, а як прикрасу для офісних столів. Для цього кольори підібрали стримані — сірий та білий.

Гор Акопян, автор офісної ялинки з бетону: «Обычно мы ёлки выкидываем или закладываем куда-то на балкон. Мы решили, что ёлка должна использоваться круглогодично — возможно ее дальнейшее использование как светильника или же как подставочки для каких-то изделий».

Наручний годинник, фітнес-трекер, звичайний браслет чи навіть каблучка — усе це на час робочого дня можна почепити на таку ялинку. Цікавих ідей іще багато: студенти будівельної академії запропонували дерево із зелених кульок.

Євгенія Морозова, авторка паперово-целофанової ялинки: «Наша ёлка из вторсырья  —  непосредственно мусорные пакеты, а внутри — макулатура. Масса идей была на самом деле. Мы сначала из мочалок хотели сделать. Высотой мы планировали 1,5 метра — ну, возможно, будет немножечко меньше. Обещают нам 3000 гривен за первое место», — «А второе и третье?» — «2 тысячи и полторы, если я не ошибаюсь».

Позмагатися за грошову винагороду наважились чотири команди — від двох до восьми людей у кожній. Хтось удався до авантюрних рішень.

Олександр Добродомов, автор “будівельної ялинки”: «У нас самая строительная ёлка в мире. Она сделана из лестницы и, в общем, подручных материалов».

Замість зірки на верхівці — аплікація з шишок. Палац культури “Шинник” також узяв участь у конкурсі — прикрасив живу ялинку при вході сніжинками з пластикових пляшок.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Прогноз погоди на четвер, 27 вересня (ВІДЕО)

26 Сентябрь, 17:02
Різке похолодання та заморозки на грунті: синоптики розповіли про погоду на найближчі дні (ВІДЕО)

На зміну по-літньому спекотній погоді на Дніпропетровщину прийшли холодні вітри з північного заходу. Як наслідок — температура по області суттєво

26 Сентябрь, 17:00
Войлочниця Серафима із 19-го будинку на вулиці Старокозацькій. Хто вона? «9 канал» знайшов відповідь(ВІДЕО)

Міські легенди ховаються просто на вулицях Дніпра.І як виявляється, вигадувати їх теж нескладно. Одну з таких ми знайшли чи не

26 Сентябрь, 16:52
АТОвці та волонтери Дніпропетровщини готуються до третього різдвяного балу

Учасники АТО, волонтери та їхні рідні готуються до третього різдвяного балу «Мужність і грація», який пройде 22 грудня в обласному

26 Сентябрь, 16:31
Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі — мотивують Гендін і Гельфер (інтерв’ю)

Чому треба іти на фестиваль Book Space у Дніпрі - мотивують Гендін і Гельфер З 28 по 30 вересня у

25 Сентябрь, 19:51
Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 (ВІДЕО)

Сирени оповіщення загудуть у Дніпрі та області 26 вересня о 13.55 26 вересня на Дніпропетровщині пролунають сирени оповіщення. Протягом трьох

25 Сентябрь, 17:26
Прогноз погоди на 26 вересня, середу (ВІДЕО)

25 Сентябрь, 17:24
Час за комп’ютером і з користю: у Дніпрі почав працювати гурток робототехніки (ВІДЕО)

  Мови програмування, 3Д принтер, лазерний різак, роботи та космічні кораблі. Все це можуть освоїти і зробити школярі 12 років.

25 Сентябрь, 17:06