26 Декабрь, 15:54

Ялинки зі сміття та альтернативних матеріалів змагалися за грошову винагороду. Як виглядає новорічне дерево на думку сучасної молоді?(ВІДЕО)

Як створити ялинку власноруч? Та ще й з еко-матеріалів? Відповідь на ці питання шукали учасники оригінального конкурсу, що відбувся у палаці культури “Шинник”.

Ось такий конус із прорізами, всередині — LED-свічка. Цей невеличкий святковий сувенір зроблений ні з чого іншого, як з бетону! Автори монолітної красуні створили її не лише для конкурсу, а як прикрасу для офісних столів. Для цього кольори підібрали стримані — сірий та білий.

Гор Акопян, автор офісної ялинки з бетону: «Обычно мы ёлки выкидываем или закладываем куда-то на балкон. Мы решили, что ёлка должна использоваться круглогодично — возможно ее дальнейшее использование как светильника или же как подставочки для каких-то изделий».

Наручний годинник, фітнес-трекер, звичайний браслет чи навіть каблучка — усе це на час робочого дня можна почепити на таку ялинку. Цікавих ідей іще багато: студенти будівельної академії запропонували дерево із зелених кульок.

Євгенія Морозова, авторка паперово-целофанової ялинки: «Наша ёлка из вторсырья  —  непосредственно мусорные пакеты, а внутри — макулатура. Масса идей была на самом деле. Мы сначала из мочалок хотели сделать. Высотой мы планировали 1,5 метра — ну, возможно, будет немножечко меньше. Обещают нам 3000 гривен за первое место», — «А второе и третье?» — «2 тысячи и полторы, если я не ошибаюсь».

Позмагатися за грошову винагороду наважились чотири команди — від двох до восьми людей у кожній. Хтось удався до авантюрних рішень.

Олександр Добродомов, автор “будівельної ялинки”: «У нас самая строительная ёлка в мире. Она сделана из лестницы и, в общем, подручных материалов».

Замість зірки на верхівці — аплікація з шишок. Палац культури “Шинник” також узяв участь у конкурсі — прикрасив живу ялинку при вході сніжинками з пластикових пляшок.

Автор — Юлія Бублик

Камера — Максим Бодриченко

Вибір редакції

Військова лексика у календарі: благодійний фонд “Повернись живим” презентував новий арт-проект (ВІДЕО)

Найбільш популярні і зрозумілі на фронті слова використали у новому проекті фонду «Повернись живим». Благодійники презентували у Дніпрі арт-календар в

11 Декабрь, 18:34
Прогноз погоди на середу, 12 грудня, Дніпро та область (ВІДЕО)

11 Декабрь, 18:21
1 200 000 гривень для довгожителів Дніпропетровщини надала обласна рада

Для них кожен новий день – це маленьке життя. 2018-й в Україні зустрічають майже 7 тисяч довгожителів, яким понад 100

11 Декабрь, 17:11
У 2018-му розчистили майже 3 км річки Чаплинка в Петриківському районі

Розчистка русла та відновлення течії. Дніпропетровська облдержадміністрація оновлює річку Чаплинка в Петриківському районі. Водойма була замуленою десятки років і вже

11 Декабрь, 15:32
Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі (ВІДЕО)

Картина ван Гога за 2 години: секрети швидкої вишивки розкрили у Дніпрі   Як вишити картину за 2 години? Секрети

11 Декабрь, 08:19
Більше 1 500 повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала обласна поліція за рік (КОМЕНТАР)

Більше півтори тисячі заяв і повідомлень про безвісти зниклих дітей отримала поліція Дніпропетровської області за цей рік. Усіх знайшли, лише

10 Декабрь, 21:28
Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Чималий арсенал вогнепальної зброї та вибухівки вилучили в Дніпрі   За однією з версій, пістолети, гранати і тротилові шашки могли

10 Декабрь, 21:23
Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об'єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа

10 Декабрь, 18:56